banner2

banner1

banner22

Aygündüz'den Ramazan Bayramı mesajı

Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında vatandaşların bayramını kutladı.

GÜNDEM 24.05.2020, 14:06 Editör: Aysima Kortak
Aygündüz'den Ramazan Bayramı mesajı
banner48

Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle bu yıl vatandaşlar, Ramazan Bayramını evlerde kutlayacak. Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz, yayınladığı mesajla vatandaşların bayramını kutladı.

“SAĞLIK OLSUN YETER KI!”

Aygündüz, "Bu bayram artsa da sevdiklerimizle aramızdaki mesafeler, sağlık olsun yeter ki! Yine buluşuruz sevdiklerimizin sesleriyle dolup taşan bayram sofralarında, yine en güzel şekilde kutlarız bayramlarımızı...Böyle olsun bu bayram da evler ayrı gönüller bir, ama her şeyden önce hepimiz için sağlık olsun! Bayramlar, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü gibi pek çok güzelliği içinde barındıran, sevgi ve saygı bağlarımızı daha da güçlendiren en güzel değerlerimizden birisi ve toplumsal birliğimizin temel taşıdır. Bu sene Ramazan Bayramı'nı ülkemizde de etkisini gösteren koronavirüs salgını nedeniyle geleneksel bayram ziyaretlerimizden uzak, evlerimizde geçireceğiz. Ancak gönül birlikteliğimizle milletçe bu bayramın coşkusunu yaşayacağımıza inanıyorum." dedi.

“NICE BAYRAMLAR DILERIM”

Salgını örnek mücadeleyle yenerek nice bayramları bir arada kutlamayı temenni eden Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz mesajında ayrıca, "Özveriyle görevlerini yapan sağlık çalışanlarımıza bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Bu duygularla Ramazan Bayramı'nın ülkemize ve tüm insanlığa sağlık getirmesini diliyor; Spor ailemizin, yurt içinde ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız ile tüm İslam alemine, Birlikte olacağımız nice bayramlar dilerim. Bu yıl COVİD-19 salgını nedeniyle hüzün içinde kutlayacağımız RAMAZAN BAYRAMININ Milletimize, Gönül Coğrafyamıza, İslam Alemine ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Gönüllerimiz bir, #RamazanBayramınızKutluOlsun" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)