banner2

banner1

banner22

Ayağımızdaki prangalardan kurtulacağız

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Tvnet canlı yayınına katıldı. 24 Haziran seçimlerini canlı yayında değerlendiren Başkan Toçoğlu, Sakarya olarak 24 Haziran seçimlerine hazır olduklarını belirterek yüzde 70’in üzerinde oy oranı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek sunacaklarını kaydetti.

GÜNDEM 09.05.2018, 17:15
Ayağımızdaki prangalardan kurtulacağız
banner48

SAKARYA ÜZERİNE DÜŞENİ YAPACAKTIR

Başkan Toçoğlu, “24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kaldı. Türkiye 24 Haziran’da yeni bir sistemi oylayacak. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi mevcut sistemle çalışmalar azami bir şekilde yerine getirildi. Şimdi Türkiye yeni bir döneme girecek. Sakarya olarak yeni sistemin ne getireceğinin farkındayız. 16 Nisan referandumunda da Sakarya olarak 68,1’lik oy oranıyla Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden biri olduk. İnşallah Sakarya Türkiye’nin yeni sisteme geçişinde üzerine düşeni yerine getirecektir” dedi.

DAHA GÜÇLÜ DÖNEM BAŞLANGICI OLACAK

Başkan Zeki Toçoğlu, “AK Parti’nin kuruluşundan bu yana en güçlü desteği veren illerin başında Sakarya geliyor. Bu seçimde de hemşehrilerimiz AK Parti’ye, Sayın Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği vereceklerdir. Sizin de ifade ettiğiniz gibi ‘Cumhur İttifakı’ kuruldu. Sakaryalılar nezdinde bu durum olumlu karşılandı. AK Parti olarak birçok grubun karşı çıktığı referandumda 68,1’lik oy ile destek sunan bir şehiriz. Bu kez MHP ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu ittifakla inşallah yüzde 70’in üzerine çıkacağımıza inanıyoruz. 24 Haziran bizim ve ülkemiz için daha güçlü bir dönemin başlangıcı olacak. Daha hızlı karar alınacak, daha fazla hizmet üreteceğiz. Ayağımızdaki prangalardan kurtulacağız. 16 ilçemiz AK Partili belediyeler tarafından yönetiliyor. Huzur içerisinde başarıyla milletimize hizmet ediyoruz. İlçelerimizin, şehrimizin birçok ihtiyacı karşılandı. Yeni projeler hayata geçirildi. AK Parti’yle istikrar devam ettikçe şehrimizin neler kazanacağının farkındayız. 24 Haziran ve parlemento seçimlerine odaklandık. İnşallah yeni sistemle birlikte yerel yönetimlerde güçlenecek daha güçü bir sistem olacaktır” diye konuştu.

 

 

 

 

Yorumlar (0)