banner2

banner1

banner22

Atabek'ten vefa ziyareti

Akyazı'da bir dizi programa katılan Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, rahatsız olduğunu öğrendiği eski AK Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Gürgen'i ziyaret etti.

GÜNDEM 25.09.2020, 18:58 Editör: Aysima Kortak
Atabek'ten vefa ziyareti
banner48

AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Akyazı gerçekleştirdiği ziyarette vefa örneği göstererek rahatsız olduğunu öğrendiği birlikte çalıştığı eski Akyazı AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve eski başkan Yaşar Yazıcı’nın da kız kardeşi olan Emine Gürgen’i evinde ziyaret etti.

“EN KISA ZAMANDA ARAMIZA SAĞLIKLI KATILACAK”

Ziyarette konuşan Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, "Emine hanımla birlikte çalıştık. Çok başarılı ve değerli bir insan olan Emine kardeşimin rahatsız olduğunu öğrenince ziyaret etmek istedim. Kendisini hayli iyi gördüm ve en kısa zamanda da aramıza sağlıklı bir şekilde katılacağını kendisine söyledim" dedi. Emine Gürgen ve eşi Erol Gürgen’de Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’in ziyaretinin kendilerini son derece sevindirdiğini, mutlu ettiğini ve ruhen yükselttiğini söyledi ve ziyaret için teşekkür ettiler. Ziyarette Belediye Başkanı Bilal Soykan da Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’e eşlik etti.

Yorumlar (0)