banner2

banner1

banner22

Atabek hastaneyi gezdi

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek SEAH Başhekimine hayırlı olsuna gitti. Atabek 15 yataklı organ nakil servisi, 15 yataklı acil müşahede ve 28 yataklı yeni servisi inceleyip tam not verdi.

GÜNDEM 04.01.2021, 22:51 Editör: Ebru Bulut
Atabek hastaneyi gezdi
banner48

HAYIRLI OLSUNA GİTTİ

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine Başhekim olarak atanan Doç. Dr. Fikret Halis’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Gerçekleşen ziyarette konuşan Atabek; “Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine Başhekim olarak atanan Doç. Dr. Sn. Fikret Halis Beye hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Sakarya'nın salgın hastalıkla mücadele konusunda gelinen nokta hakkında fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

TAM NOT

Atabek ardından 15 yataklı organ nakil servisi, 15 yataklı acil müşahede ve 28 yataklı yeni servisi inceledi. Hastaneyi, inceleyen Atabek; “Sağlık Turizmi için yeni yapılandırılan 12 yataklı organ nakil servis, 15 yataklı acil müşahede alanı ve ihtiyaç duyulması halinde geçilebilecek 1. basamak 28 yataklı servisi gezerek acil durumlara karşı hazır olunduğuna şahit olduk. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.


Yorumlar (0)