banner2

banner1

banner22

ASKF’den Ak Partili il ve ilçe başkanına ziyaret

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti il başkanlığına tekrar seçilen Yunus Tever, AK Parti Erenler ilçe başkanlığına seçilen Erdal Köse’ye tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

GÜNDEM 04.02.2021, 19:51 Editör: Ebru Bulut
ASKF’den Ak Partili il ve ilçe başkanına ziyaret
banner48

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ASKF Başkanı Yaşar Zımba ile Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti il başkanlığına tekrar seçilen Yunus Tever ve AK Parti Erenler ilçe başkanlığına seçilen Erdal Köse’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretlerde başkan Yaşar Yaşar Zımba ile birlikte, Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, Başkan vekilleri, Recep Odabaş, Hasan Özkan, yönetim kurulu üyeleri Selçuk Kurt, Ali Palas, Necmettin Koçak, Mehmet Bilgin, Yahya Berk,  Adem Turan, Uğur Kobaş katıldı. İl başkanı Yunus Tever misafirlerini, Teşkilat başkanı M. Erkut Aşoğlu, Erenler ilçe başkanı Erdal Köse misafirlerini, Kadın kolları Başkanı İlknur Armağan, yönetim kurulu üyeleri Bektemir Beşli, Rahmi Yeşil, Taner Demir, Çağlar Çiçek, Naziye Pekdemir ile karşıladı.

“TEBRİK EDERİZ”

ASKF başkanı Yaşar Zımba yaptığı açıklamada “İl başkanı Yunus Tever kardeşimi ziyaret ederek, kulüplerimizin genel durumlarını tekrar istişare etme olanağı bulduk. İl başkanı her zaman ki gibi bizler ile yakından ilgilendi. Kulüplerimizin sorunlarını yetkili mercilere ulaştırmak için yardımcı tekrar yardımcı olacak, kendisine teşekkür ederim. Yunus Tever ve Erdal Köse başkanlara bizleri sıcak karşılamaları teşekkür eder, yeni seçildikleri görevleri için tebrik eder, başarılar dilerim” dedi.

Yorumlar (0)