banner2

banner1

banner22

ASKF Heyeti’nden Rektör Sarıbıyık’a ziyaret

ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve Yönetim Kurulu, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Mehmet Sarıbıyık’ı ziyaret etti.

GÜNDEM 13.07.2021, 21:47 Editör: Aysima Kortak
ASKF Heyeti’nden Rektör Sarıbıyık’a ziyaret
banner48

ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve Yönetim Kurulu ziyaret ile birlikte Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ile ASKF’nu arasında yapılan işbirliği protokolü için Rektör Mehmet Sarıbıyık’a teşekkür etti. ASKF Başkanı Yaşar Zımba’ya Yönetim kurulu üyeleri Neşet Çakır, Selim Özen, Ali Palas, Niyazi Aka, Hasan Zandolu, Çetin Ulaş, Uğur Kobaş, onur kurulu üyesi Recep Eren eşlik etti.

SPOR ADINA GÜZEL HABERLER

ASKF Başkanı Yaşar Zımba “Yaptığımız Protokol Türkiye’ye model oldu. Pandemi döneminde bir çok öğrencimizin illerinde ki ASKF ve ilimiz ASKF da, staj yapmasını sağladık. Bu işbirliği protokolü ile birlikte, sonraki süreçte pandemi sorunu ortadan kalktıkça daha büyük işbirliği çalışmaları ile ilimiz ve ülke sporuna katkılarımız devam edecek. Engellilere yönelik çalışmalar için de istişareler de bulunduk. Önümüzdeki dönemler engelli kardeşlerimizin spor adına güzel haberler duyacağına inanıyorum.

HER ZAMAN DESTEĞE HAZIR

İlimiz ve ülkemiz sporuna katkılarından dolayı Spor bilimleri Dekanı Prof. Dr. Nevzat Mirzeoğlu ve SUBÜ Rektörü Mehmet Sarıbıyık’a teşekkür ederim” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SUBÜ Rektörü Mehmet Sarıbıyık, ASKF ve diğer kurum işbirlikliklerine önem verdiklerini, nitelikli öğrenciler yetiştime adına Üniversite olarak her zaman desteğe hazır olduklarını söyledi.

Yorumlar (0)