banner2

banner1

banner22

“Arifiye’de yüzleşmeyi bekliyoruz”

CHP Milletvekili Engin Özkoç, 2 Temmuz Cuma günü Sakarya’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Arifiye’de yüzleşmeyi beklediklerini söyledi.

GÜNDEM 30.06.2021, 17:42 Editör: Ebru Bulut
banner48

İLK ARİFİYE’YE GİDECEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2 Temmuz Cuma günü Sakarya’ya gelecek. Önce Arifiye’de bulunan Tank Palet Fabrikasını ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ardından şehirde bir dizi ziyaret gerçekleştirecek. AK Parti Grup Toplantısında ilimiz için yapacağı ziyaret hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; “Sakarya’da önce Arifiye’ye inşallah ulaşacağız. Arifiye’deki palet fabrikasını önce ziyaret edecek, orada Cuma’yı kıldıktan sonra diğer programlarımızı da icra edeceğiz. Ve değerli kardeşlerim; bütün mesele birçok yalanı, birçok iftirayı, Arifiye’deki palet fabrikasının Katar’a satılıp-satılmadığını tekrar gerek orada çalışanlarımıza gerekse milletimize oradan anlatma imkanını, fırsatını bulacağız. İnşallah programımızın el verdiği ölçüde bu ziyaretleri yoğun bir şekilde sürdüreceğiz” demişti.

“ARİFİYE’DE YÜZLEŞMEYİ BEKLİYORUZ”

40’a yakın milletvekili ile ilçeleri gezeceğini söyleyen CHP Milletvekili Engin Özkoç, Arifiye’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yüzleşmeyi beklediklerini söyledi. “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sakarya'ya geliyormuş. İnşallah orada karşılaşırız Tank-Palet'te. AK Parti lideri Recep Tayyip Erdoğan’la Arifiye'de yüzleşmeyi bekliyoruz. Biz de 40'a yakın milletvekiliyle geleceğiz oraya, geldiğimiz zaman bize de bir anlatsın” dedi.

Yorumlar (0)