banner2

banner1

banner22

Anneler günü dolu dolu geçti!

Hafta sonunu Anneler Günü’ne ayıran Agora Alışveriş Merkezi gerçekleştirdiği birbirinden güzel etkinlikler ile annelerin yüzünü güldürdü.

GÜNDEM 14.05.2018, 13:17
Anneler günü dolu dolu geçti!
banner48

12-13 Mayıs’ta yer verdiği çocuk etkinliklerinde annelerine çocukları tarafından güzel hediyeler hazırlanırken, Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi’nin müzik dinletisi ile anlamlı gün sonlandırıldı. Ayrıca Agora AVM seçkin mağazalarının Anneler Günü’ne özel indirimleri ile ziyaretçiler, annelerine istedikleri hediye alma şansını yakaladı. ADL, Boyner,  Atasun, Ayakkabı Dünyası, Bernardo, Hediye Fabrikası, İdil Baby, Demlik ve daha birçok mağazanın %70’e varan indirimlerinden ziyaretçiler yararlandı. Film seyretmeyi seven anneleri unutmayan Agora AVM Anneler Günü’nde sinema biletini 8 TL yaparak baş tacı annelerin harika zaman geçirmelerini sağladı. Anneler Agora Sinemaları’nda Anneler Günü’nde film izlemenin tadını çıkardı.

Annelere sürpriz hediyeler

Anne ve çocuğun birlikte zaman geçirebileceği aktivitelere ayrı önem veren Agora Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’nde anne-çocuk atölyeleri gerçekleştirdi.12 Mayıs Cumartesi Günü “Anne-Çocuk Çiçek Dikimi” atölyesine katılım gösteren 60’a yakın çocuk, anneleri için saksılara diktikleri ve istedikleri gibi süsledikleri çiçekleri hediye ederken annelerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. 13 Mayıs Pazar Günü ise “Anne-Çocuk Telefon Kılıfı Yapımı” atölyesine katılım gösteren 80’e yakın çocuk, annelerine şekiller çizerek ve boyayarak hazırladıkları telefon kılıflarını hediye ettiler.

Agora AVM, sonsuz sevgi kaynakları anneler için hazırladığı fotoğraf çekilme alanları ile Anneler Günü’nü unutulmaz kıldı. -1 kat etkinlik alanına konumlandırılan dekorlardan konuşma balonları ile anı fotoğraflayan ziyaretçiler yine annelerine güzel mesaj iletmeleri için hazırlanan dekorda duygularını dile getirdiler. Anlamlı güne özel Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan anne- çocuk yağlıboya ve karakalem çalışmalarından oluşan “Şefkatin Yansımaları” sergisi ziyaretçiler tarafından çok beğenildi.

13 Mayıs Pazar Günü saat 19.00’da Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından annelere özel hazırlanan müzik dinletisi ile Anneler Günü sonlandırıldı. Yoğun katılımın olduğu dinletiye ziyaretçiler alkışları ile eşlik ettiler.

Yorumlar (0)