banner2

banner1

banner22

Anneler Günü coşkuyla kutlandı

Karasu Belediyesi Anneler Günü dolayısıyla konser düzenlendi. Karasu Sahil Park amfi tiyatroda gerçekleştirilen konserde mahalli sanatçı Oflu Kadir ve Yasemin Yıldız sahne aldı.

GÜNDEM 14.05.2018, 10:56
Anneler Günü coşkuyla kutlandı
banner48

Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Gençbay, annelerin Anneler Günü'nü kutladığını belirterek, "Evrensel bir gün olan Anneler Günü sadece bir güne, belirli bir saate sığdırılamaz, anneler özeldir. Onlar hem bir öğretmen hem iyi bir aile eğitimcisi ve en önemlisi toplumumuzu ayakta tutan çocuklarımızın sahipleridir." şeklinde konuştu.

ANNELER HER GÜN BAŞ TACI EDİLMELİDİR

Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fatma Tatlı da annelerin sevgi ve şefkatle, nesillerin yetiştirilmesinde her zaman büyük bir sorumluluk üslendiklerini ifade ederek, "Hepimizin üzerinde annelerimizin emekleri ve duaları vardır. Elleri öpülesi annelerimizi her gün ve her an hatırlayıp ilgilenmeliyiz. Anneler yılda bir gün değil, her günü baş tacı edilmeye laiktir." İfadelerine yer verdi.

Programda Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Gençbay ve Karasu Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Tatlı kadınlara karanfil dağıttı.

Yorumlar (0)