banner2

banner1

banner22

Amigo Ersin vefat etti

Bir süre önce geçirdiği kalp krizi sonrasında hastaneye kaldırılan ve makineye bağlı olarak tedavisine devam edilen Amigo Ersin hayatını kaybetti.

GÜNDEM 28.08.2021, 17:10 Editör: Ebru Bulut
Amigo Ersin vefat etti
banner48

MAKİNEYE BAĞLI YAŞIYORDU

13 gün önce geçirdiği kalp krizi nedeniyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakımında tedavi altında olan Amigo Ersin (Ersin Uysal) durumunun iyiye gitmesinden dolayı normal servise alınmıştı. 8 gün önce akşam 23.00 sularında durumu ağırlaşan Uysal tekrardan yoğun bakıma alınarak entübe edildi. Damat Oktay Balcı ise sosyal medya hesabından gece saatlerinde yaptığı paylaşım ile Amigo Ersin'in doktorların tüm müdahalesine rağmen yaşam savaşını kaybettiğini duyurmuştu. Doktorların müdahalesi sonrası tekrar hayata döndürülen Amigo Ersin, makineye bağlı olarak tedavisine devam ediliyordu.

KURTARILAMADI

8 gündür makineye bağlı olarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören Sakaryaspor’un Amigosu Ersin Uysal yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ersun Uysal, Amigo Ersin 29 Ağustos Pazar günü öğle namazına müteakip Orhan Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. Haberlisin.com ve Adapazarı Akşam Haberleri ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine sabır dileriz.

Yorumlar (0)