banner2

banner1

banner22

“Amerika önce kendisi ile yüzleşmeli”

Demiryol iş Sendikası Adapazarı şubesi başkanı Cemal Yaman ABD Başkanı Biden'ın 1915 olaylarına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

GÜNDEM 25.04.2021, 16:25 Editör: Ebru Bulut
“Amerika önce kendisi ile yüzleşmeli”
banner48

Demiryol iş Sendikası Adapazarı şubesi başkanı Cemal Yaman ABD Başkanı Biden'ın 1915 olaylarına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Osmanlıya soykırım yaptı diyenler bu tarihi belgeleri ve soykırımları iyi okusunlar ayrıca Amerika’nın Afganistan da Irak da Suriye de Libya’da ölen binlerce masumun sorumlusudur Amerika önce kendisi ile yüzleşmelidir” diyen Demiryol iş Sendikası Adapazarı şubesi başkanı Cemal Yaman;

“AÇIKLAYANLARIN SURATINA ÇARPIYORUZ”

“Amerika Devlet Başkanı “SOYKIRIM” dedi Peki Bunu İnanarak mı Dedi Asla Tamamen Politik Bir Söylem ABD’nin Her Geçen Gün Bölgede Kan Kaybetmesi PKK’ya desteği Akdeniz’de Karadeniz’de yaşananlar Yunanistan’ı silahlandırması ve bir NATO ülkesi olan Türkiyemize saldırması boşuna değildir ne söylerse söylesinler önce kendi tarihine geçmişlerine baksınlar ve hesap versinler bu arada içimizden birileri hem de gazi meclisinde bulunan PKK’nın uzantıları ABD’nin açıklamasına destek vermesinden başka ne beklenir ki? yapılan açıklamayı reddediyor açıklayanların suratına çarpıyoruz!

“ASKERLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Askerlerimizin yanındayız. Bölücü Terör Örgütü PKK’ya karşı kuzey ırakta bulunan yuvalarına karşı Türk ordumuzun havadan ve karadan başlarmış olduğu harekata katılan Tüm silahlı kuvvetlerimizin kahramanlarımızın yanındayız Allah’ım sizleri muhafaza etsin” dedi.

Yorumlar (0)