banner2

banner1

banner22

Altuğ isyan etti

SATSO Başkanı Akgün Altuğ, restoran ve kafelerin tüm Türkiye'de açılmasıyla ilgili, "Çok anlam yükleyemiyorum. Ramazana kadar %50 kapasite ile açılacağız! Üstelik cumartesileri kapalıyız. Madem kırmızıyken açılabiliyor biz neden aylardır kapalıydık???" dedi.

GÜNDEM 29.03.2021, 22:28 Editör: Serenay Yaşar
Altuğ isyan etti
banner48

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamada, "Türkiye'nin tamamında sokağa çıkma sınırlaması akşam 21.00 ve sabah 05.00 olarak haftanın her günü devam edecek. Lokanta ve kafe gibi işletmeler renk ayrımı olmaksızın tüm Türkiye'de yüzde 50 kapasite ve belirlenen kurallara uygun şekilde çalışabilecek. Kırmızı kategorideki illerde sadece pazar günü uygulanan sokağa çıkma sınırlaması artık cumartesi ve pazar günü olarak sürecektir" dedi.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Açıklamanın ardından SATSO Başkanı Akgün Altuğ sosyal medya hesabından bir soru sordu. Altuğ, "Çok anlam yükleyemiyorum. Ramazana kadar %50 kapasite ile açılacağız! Üstelik cumartesileri kapalıyız. Madem kırmızıyken açılabiliyor biz neden aylardır kapalıydık???" dedi.

Yorumlar (0)