banner2

banner1

banner22

Alişan’dan Ramazan Ayı Mesajı

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, Ramazan Ayı münasebetiyle bir mesaj yayınladı

GÜNDEM 12.04.2021, 13:59
Alişan’dan Ramazan Ayı Mesajı
banner48

11 ayın sultanı Ramazan’a ulaşmanın huzurunu yaşadıklarını ifade eden Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, “Pandemi sebebiyle zor günler geçiren esnaf ve sanatkarlarımız, bu virüsün etkilerinin gölgesinde Ramazan Ayına buruk giriyorlar. Ramazan huzur ve bereket ayıdır. Biz esnaf ve sanatkarlar olarak yetiştiğimiz Ahilik Kültürünün mayasında bulunan bu huzur atmosferine kavuşuyor olmaktan mutlu ancak içinde bulunduğumuz süreçten dolayı da buruk bir haldeyiz” dedi.

YARDIMLAŞMAKTAN VAZGEÇMEYELİM

Ramazan Ayının paylaşmaya vesile olduğunu dile getiren Alişan son olarak şunları kaydetti: “Bu Ramazan Ayında yardıma muhtaç insanlarımızın varlıklarını asla unutmamalıyız. Zor günler geçirsek de paylaşmak ve yardımlaşmaktan asla vazgeçmemeliyiz. Ayrıca Ramazan Ayı boyunca alışverişimizi Sakaryalı esnaf ve sanatkârlarımızdan yaparak bu zor günlerde kendilerine destek olmanızı da Sakarya halkımızdan bekliyoruz.Geçirdiğimiz zor günlerin ardından ulaştığımız rahmet ve bereket ayının ülkemiz, şehrimiz ve tüm İslam alemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Başta esnaf ve sanatkarlarımız olmak üzere tüm hemşerilerimizin Ramazan Ayını tebrik ediyorum.”

Yorumlar (0)