banner2

banner1

banner22

Alişan ekibini tanıttı

Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’nin 39ncu kongresinde göreve gelen başkan ve kurulları Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret etti.

GÜNDEM 15.05.2018, 11:29
Alişan ekibini tanıttı
banner48

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan yeni dönemde birlikte görev yapacağı arkadaşlarıyla ziyaretlere başladı. SESOB heyeti ilk ziyareti Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’na gerçekleştirdi. Başkan Alişan 39 ncu Olağan Kongrede göreve gelen arkadaşlarını Vali Balkanlıoğlu’na tanıttı ve birlikte güzel işlere imza atacaklarını ifade etti.

Vali İrfan Balkanlıoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Kongreniz çok kalabalık ve dolu dolu geçti. Sizler kürsüde ekonominin kılcal damarı esnaf ve sanatkarımız için güzel şeyler söylediniz. Birliktelik ve ortak akılla yaptığımız çalışmalara yeni dönemde de devam edeceğiz. Şehrimiz için, esnaf ve sanatkarımız için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Hepinize yeni görevlerinizde başarılar dilerim” dedi.

SESOB Başkanı Hasan Alişan esnaf ve sanatkarın yanında oldukları için Vali Balkanlıoğlu’na teşekkür ederek “Esnaf ve sanatkarımız sadece şehrimizin değil ülkenin bel kemiği, orta direği. Ekonominin kılcal damarlarıyız.  Hepimizin gayesi şehrimize hizmet etmek. Sakarya’yı yönetenlerle işbirliği halinde çalışmalar yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Esnaf ve sanatkarımızın derdiyle dertlenen, sorunlarına anında çözüm arayan siz değerli büyüklerimize teşekkür ederiz” dedi

 

 

Yorumlar (0)