banner2

banner1

banner22

Alınan tedbirler uygulandı

Haftalardır tezgah açamayan esnaf alınan tedbirler sayesinde Çarşamba Pazarı’nda müşterisiyle buluştu. Sakarya Seyyar Giyim Eşyacıları Esnaf Odası Başkanı Yekta Tepe belediyeye, üyelerine ve vatandaşa teşekkür etti.

GÜNDEM 13.05.2020, 19:40 Editör: Ebru Bulut
Alınan tedbirler uygulandı
banner48

HAFTALAR SONRA…

Koronavirüs nedeniyle haftalardır tezgah açamayan giyim eşyası ve zücaciye satıcıları Erenler İlçesi’nde kurulan Çarşamba Pazarı’nda müşterisiyle buluştu. Tezgahlar arası 3 metre kuralı, maske kullanımı ve sosyal mesafe konusunda alınan sıkı tedbirlerle kurulan Pazar esnafı da vatandaşı da memnun etti. Sakarya Seyyar Giyim eşyası Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Yekta Tepe, tedbirleri alan, denetleyen ve önlemleri ciddiye alanlara teşekkür etti.

ORGANİZASYON TEŞEKKÜRÜ

Yekta Tepe Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve Yardımcısı Rahmi Şengül’e pazarın açılmasında verdikleri katkıdan ötürü teşekkür ederek “Erenler Çarşamba Pazarı çok yoğun tedbirler ile esnaf ve vatandaşın dikkatli tavrı ile çok daha ferah ve geniş ortama kuruldu. 3 metre kuralına,  sosyal mesafeye harfiyen uyuldu. Vatandaş ve esnafın hijyen ve maske konusunda ki hassasiyetleri takdire şayandı. Organizasyonu yapan, esnaf ile vatandaşı buluşturan Erenler Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç ile Yardımcısı Rahmi Şengül’e üyelerim adına teşekkür ederim.” dedi.

Yorumlar (0)