banner2

banner1

banner22

Akkuş’tan kongre açıklaması

Sakaryaspor Başkan adaylarından Uğur Akkuş kongrenin ertelenmesiyle ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı.

GÜNDEM 15.04.2021, 16:36 Editör: Gizem Demirsoy
Akkuş’tan kongre açıklaması
banner48

Sakaryaspor Başkan adaylarından Uğur Akkuş kongrenin ertelenmesiyle ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı. Akkuş yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Sakaryaspor’un 16.04.2021 tarihinde gerçekleşmesi beklenen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı tüm yurtta alınan yeni tedbirler kapsamında bayram sonrasına ertelenmiş bulunmaktadır. Biz sürecin başından beri gerçekleşecek olan kongrenin bu sezonun bitiminden sonra yapılmasının daha uygun olacağını bildirmiştik. Sezonun bitmesine 4 hafta kala böyle bir kongrenin yapılmasının mevcut yönetime, takıma ve Sakaryaspor’a zarar vereceğini düşünüyoruz.

“SAKARYASPOR’UN YANINDA OLDUĞUMUZU BİLDİRMEK İSTERİZ”

Biz bu kongrenin sezonun bitiminden sonra yapılmasının daha uygun olduğu konusunda hemfikiriz. Bu süreçte Sakaryaspor’a ve mevcut yönetime her türlü desteği vermeye hazırız. Maddi-manevi neye ihtiyaçları varsa Sakaryaspor’un yanında olduğumuzu bildirmek isteriz. Kongrenin de bu sezonun bitiminden sonra yapılmasının mevcut yönetim ve takım için daha hayırlı olacağına inanıyoruz. Değerli kamuoyunun bilgisine sunarız.

Yorumlar (0)