banner2

banner1

banner22

Akkuş'a teşekkür

Pandemi sebebiyle gerçekleştirilemeyen Sakaryaspor kongresi sonrası, mevcut yönetim devam etme kararı almıştı. Uğur Akkuş’un sosyal medya hesabından Başkan Cevat Ekşi ve yönetimine başarı dilemesi sonrası, başkanvekilleri de Akkuş’a teşekkür etti.

GÜNDEM 09.12.2020, 21:25 Editör: Gizem Demirsoy
Akkuş'a teşekkür
banner48

İçişeri Bakanlığı kararnamesi sonrası yapılması istenen Sakaryaspor kongresinin pandemi şartları sebebiyle 6 Mart 2021 tarihinde yapılacağı açıklanmıştı. Bu kararın açıklanması sonrası başkan adaylarından Uğur Akkuş, şirketinin sosyal medya hesabı üzerinden Sakaryaspor kulüp başkanı ve yönetimine başarı mesajı yayınladı. Akkuş yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verd: ”Değerli Sakaryaspor yönetim kurulunun aldığı karar sonucu kıymetli Başkan Cevat Ekşi’ye ve yönetim kurulu üyelerine, bu süreçte her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek isteriz”

CAYMAZ VE ŞAHİN’DEN TEŞEKKÜR

Uğur Akkuş’un bu mesajına Sakaryaspor başkan vekilleri İdris Caymaz ve İbrahim Şahin kayıtsız kalmadı. İki isim Uğur Akkuş’a iyi niyeti sebebiyle teşekkür etti. İdris Caymaz ve İbrahim Şahin yaptığı açıklamada, “Pandemi şartları sebebiyle yapılamayan kongre sonrası yönetim olarak takımımızın başındayız. Aynı zamanda Sakaryaspor başkan adaylarından Uğur Akkuş’a ince düşüncesinden dolayı teşekkür ederiz. Amaç her zaman olduğu gibi Sakaryaspor’un başarısı” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)