banner2

banner1

banner22

Akdardağan'dan Ramazan çağrısı

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, Ramazan alışverişlerinin bakkaldan yapılması çağrısında bulunarak toplu olarak satışa sunulan gıda kolilerine dikkat edilmesini istedi.

GÜNDEM 13.05.2018, 13:15
Akdardağan'dan Ramazan çağrısı
banner48

HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI

Şehirdeki tüm bakkalların Ramazan ayına hazır olduğuna dikkat çeken Başkan Akdardağan, “Rahmet ayını karşılamanın heyecanını yaşarken, bakkallar olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. 11 ayın sultanı mübarek Ramazan şimdiden ülkemize, şehrimize, esnafımıza ve tüm İslam Alemine hayırlar getirsin. Bu vesileyle değerli Sakaryalılara her Ramazan ayında yaptığımız çağrıyı tekrarlıyoruz. Bu Ramazan ayında da alışverişleriniz mahalle bakkallarından olsun. Mahallelerimiz esnafıyla güzel. Bu güzellik devam etsin, esnafımızın yüzü gülsün” ifadesine yer verdi.

 GIDA KOLİLERİNE DİKKAT!

Marketlerde satışa sunulan gıda kolilerine dikkat çeken Başkan Akdardağan, “Her zaman yaptığımız önemli uyarı yine gıda kolileri üzerinedir. Büyük zincir ve hipermarketlerde satışa çıkan gıda kolilerine vatandaşımız çok dikkat etmeli. Gıda kolileri mutlaka incelenmeli. Özellikle hayır işleri için kullanılan ve toplu olarak alınan bu kolilerin içindeki gıdaların son tüketim tarihleri çok iyi kontrol edilmeli. Sağlığımız her şeyden önemlidir. Gözünüzle kontrol edebileceğiniz, güvenilir ve ihtiyacınız kadar alabileceğiniz tüm ürünler bakkallarımızda fazlasıyla bulunuyor. Bu vesileyle biz diyoruz ki; Gelin bu ay da alışverişinizi ister peşin, ister veresiye olsun bakkallarımızdan yapın. Esnafımız hazır ve sizi bekliyor” dedi.

 HER ALIŞVERİŞ ESNAFA NEFES ALDIRACAK

Personellerine ve dar gelirli vatandaşlara erzak yardımı yapacak kurum, kuruluş ve hayırseverlere seslenen Başkan Akdardağan, “Özellikle ekonominin durgunlaştığı bu dönemde bakkallarınızdan yapılacak her alışveriş esnafımıza nefes aldıracaktır. Bakkallarımızda tüm ürün çeşitleri bulunmaktadır. İsteyen herkes, istediği fiyata gıda kolilerini bakkallarımızdan temin edebilir. Ekonominin dinamosu olan esnafımız yaşanacak hareketlilikten nasiplenmek ve Ramazan ayını huzur içerisinde geçirmek istiyor” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0)