banner2

banner1

banner22

Aileler kıyasıya yarıştı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi öğrencileri 5’nci Geleneksel Pasta Süsleme Yarışması’nda hünerlerini sergiledi.

GÜNDEM 29.07.2018, 13:30
Aileler kıyasıya yarıştı
banner48

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen 5. Geleneksel Pasta Süsleme Yarışmasında aileler kıyasıya bir mücadele sergiledi.

Yarışmaya ebeveynleri ile katılan 7-14 yaş arası minikler 45dk’lık süre içerisinde en güzel pastayı yapmak için ter döktü. 50 pasta ve 120 katılımcı ile gerçekleşen programın sunuculuğunu ise Ferhan Tülmen yaptı.

EN ZOR SEÇİLEN 3 PASTA

Ödül töreninde konuşma yapan Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Davut Yüce, “5. Geleneksel Pasta Süsleme Yarışmamıza katılım bu yıl da yoğun oldu. Ailelerimiz birbirinden güzel pastaları yapabilmek için yarış halindelerdi. Jürimiz ilk 3 pastayı seçerken gerçekten çok zorlandı. Kazanan yarışmacıları tebrik ediyorum. İnşallah ilçe SGM’lerde de böyle güzel yarışmalar yapacağız. Katılan herkese en içten dileklerimle teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Pasta Süsleme Yarışması’nda dereceye giren isimler ise şöyle:

1.lik ödülü: Şevval Ateş-Elif Akar

2.lik ödülü: Ege Berk Adar- Nezehat Demirci

3.lük ödülü: İlter Kozan- Nesibe Kozan

 

Yorumlar (0)