banner2

banner1

banner22

Ahmet Acar’ın mutlu günü

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın kızı Şehidegül gönlünün sultanına iki cihan saadeti için evet dedi. Reisoğlu Tesisleri’ndeki gerçekleşen törende genç çiftin nikahını Ekrem Yüce kıydı.

GÜNDEM 27.07.2020, 12:44 Editör: Ebru Bulut
Ahmet Acar’ın mutlu günü
banner48

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ile Türkan Acar’ın ikiz kızları bir yıl arayla yuvadan uçup gitti. Acar ailesi tam bir yıl önce Güzidenur’un mutluluğu için dostlarıyla bir araya gelmişti. Türkan ile Ahmet Acar çifti aynı tesiste aynı tarihte Şehidegül’ün mutluluğa yelken açtığı törende dostlarını ağırladı.

Şehidegül ile Yakup’un iki cihan mutluluğa evet dedikleri törene çok sayıda davetli katıldı. Genç çiftin nikahını Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kıyarken nikah şahitliklerini İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İl Başkanı Yunus Tever, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, Eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, SAÜ Rektörü Fatih Savaşan, Memursen Başkanı Ali Yalçın, TÜRK-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek yaptılar.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce genç çiftin evlilik cüzdanını vermesi için TÜRK-İş Genel Başkanı Ergün Atalay’ı işaret etti. Ancak Atalay kısa bir konuşma yaparak evlilik cüzdanını Sakarya’nın tek kadın vekili Çiğdem Erdoğan Atabek’in vermesinin uygun olacağını söyledi. Şehidegül ile Yakup’un evlilik cüzdanını takdim eden Çiğdem Erdoğan Atabek genç çifte iki cihan saadeti temenni etti.

Türkan&Ahmet Acar’ın kızları Şehidegül ile Esma&İshak Çalık çiftinin oğulları Yakup’un nikah törenine Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Sakarya Büyükşehir Belediyesi bir önceki dönem Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca Belediyesi bir önceki dönem Başkanı Aydın Yılmazer, Erenler Belediyesi bir önceki dönem Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve çok sayıda davetli katıldı.

Haberlisin ailesi olarak Şehidegül&Yakup Çalık çiftçine bir ömür mutluluklar dileriz.

Yorumlar (0)