banner2

banner1

banner22

Agora dartçılarımıza sponsor oldu

Düzenlediği etkinlik ve turnuvalar ile adından sıkça söz edilen Agora Alışveriş Merkezi sporu ve sporcuları destekleyerek; Türkiye Okullar Arası Dart Turnuvasında Sakarya’yı temsil eden öğrencilere forma sponsoru oldu.

GÜNDEM 18.05.2018, 10:10
Agora dartçılarımıza sponsor oldu
banner48

Gençler, Grup Müsabakalarında Kıyasıya Rekabet Etti!

14-15 Mayıs tarihlerinde Ankara bölgesi Türkiye Okullar Arası Gençler Grup Müsabakalarında yarışarak Sakarya’yı temsil eden Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri şehirlerine birinciliği getirerek, Türkiye Şampiyonasında yarışmaya hak kazandı.  Beden Eğitimi Öğretmeni Taylan Güngören eğitmenliğinde müsabakalara hazırlanan Sakarya Pamukova Genç Erkekler Takımı yarışmaya katılan 18 takım arasından 2.olarak Antalya Kemer’de gerçekleştirilecek olan finale çıkmaya hak kazandı.

3 yıldır Türkiye’yi temsil eden Gençler Türkiye 1.si Fatih Bozan da Pamukova Gençler Dart Takımı’nda yer alarak arkadaşları ile birlikte kıyasıya mücadeleye ortak oldu ve evine finalist olduklarının haberlerini götürdü. Yine Sakarya’dan çıkarak şehirlerini temsil etmek için Ankara’daki müsabakalara katılan ve Agora forma sponsorluğunda turnuvaya dahil olan Genç Kızlar Takımı ise 5.ci oldu. Başarılı finalistler Haziran 2018’te Antalya Kemer’de yapılacak olan şampiyonaya hazırlanmak için evlerine dönerken, spora verdikleri değerden ve desteklerinden ötürü Agora Alışveriş Merkezi’ne teşekkürlerini ilettiler.

 

Yorumlar (0)