banner2

banner1

banner22

Agora'da annelere özel etkinlik

Özel günleri anlamlı kılmanın ve hafızalardan silinmeyecek anılar yaşamanın doğru adresi Agora Alışveriş Merkezi Anneler Günü’ne özel 12-13 Mayıs tarihlerindeki etkinliklerine sizleri bekliyor.

GÜNDEM 10.05.2018, 10:49
Agora'da annelere özel etkinlik
banner48

Annelerin ve çocuklarının birlikte kaliteli zaman geçirebilecekleri aktivitelerle tercih sebebi olan Agora Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’nde herkesin keyifle vakit geçirebileceği etkinlikler ile hafta sonunu dolu dolu yaşatacak.

YÜZDE 70’E VARAN İNDİRİM

 %70’e varan sezon indirimleri ve cazip kampanyalar ile birçok hediye seçeneği, Agora Alışveriş Merkezi’nin seçkin mağazaları annenize hediye seçiminizi hem kolaylaştıracak hem de muhteşem fırsatlara dönüştürecek. Ayrıca Agora Sinemaları’nda 13 Mayıs Pazar Anneler Günü’ne özel sinema biletleri annelere 8 TL olacak.  Dünyayı değiştiren annelerimizin bu anlamlı ve özel günü, Agora Alışveriş Merkez’inde her anlamda kutlanacak.

EĞLENCELİ ANNELER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE!

Anne ve çocuğun birlikte kaliteli zaman geçirebileceği aktivitelere ayrı önem veren Agora Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’nde 7’den 70’e herkesin yüzünü güldürecek etkinlikleri ile kapılarını ziyaretçilerine açacak. 12 Mayıs Cumartesi Günü saat 14.00-18.00 arası “Çiçek Dikimi ve Süsleme Atölyesi”nde çocuklar diktikleri rengarenk çiçekleri annelerine hediye ederken, 13 Mayıs Pazar Günü saat 14.00-18.00 arası “Telefon Kılıfı Yapımı Atölyesi” ile çocuklar anneleriyle keyifli zaman geçirme imkanı bulacak. Farklı süslemeler ile yaptıkları telefon kılıfları bu özel günün anısı olarak kalacak.

MÜZİK DİNLETİSİ

Hoşgörünün, merhametin ve güzelliğin tükenmez kaynakları annelerin gününü unutulmaz kılmak için Agora Alışveriş Merkezi, anne çocuk etkinliklerinin yanı sıra 13 Mayıs Pazar Günü Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi’nin müzik dinletisine yer verecek. Saat 19.00’da başlayacak müzik dinletisinde öğrenciler annelere ve ziyaretçilere hem Türk Sanat Müziği hem de popüler Türk müziklerinden oluşan repertuvarlarıyla eşsiz bir müzik ziyafeti yaşatacak. Şarkılara ise keman, yan flüt, def, gitar ve saz gibi birçok enstrümandan oluşan orkestra ile yine öğrenciler eşlik edecek.

SEVKATİN YANSIMALARI SERGİSİ

Birbirinden özel ve güzel etkinlikler ile keyifli zaman geçirecek anneler için yine 12-18 Mayıs tarihleri arası -1 kat etkinlik alanına konumlandırılacak Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından Anneler Günü’ne özel hazırlanan “Şefkatin Yansımaları” sergisi ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Her hafta sonu gerçekleştirilen Agora Çocuk Kulübü 12-13 Mayıs tarihlerinde Anneler Günü’ne özel hazırladığı etkinlikleri ile de dolu dolu geçecek. Minik ziyaretçilerin eğlenceli vakit geçirebilmesi için 1. kat çocuk kulübüne bekliyor. Agora Alışveriş Merkezi, anneler gününü beraber kutlamak için 12-13 Mayıs’ta tüm Sakaryalıları etkinliklere davet ediyor.

 

Yorumlar (0)