banner2

banner1

banner22

AGORA 3. yaşını kutluyor

Agora AVM, 26 - 27 - 28 Mayıs tarihleri arasında 3. yıldönümünü “Büyük İndirim Şenliği” etkinliği ile Sakarya halkıyla kutlayacak.

GÜNDEM 25.05.2018, 09:29
AGORA 3. yaşını kutluyor
banner48

3.YILDÖNÜMÜNE ÖZEL RENKLİ ETKİNLİKLER

Agora Alışveriş Merkezi 3. yaşını tüm Sakarya halkı ile birlikte kutlayacak. Yıldönümüne özel etkinliklerin yanı sıra, yalnızca Agora AVM bünyesindeki mağazalarda geçerli olacak olan 3 güne özel %70’e varan indirimler de 3. yaş coşkusunu ikiye katlayacak. Sakaryalılar 26 – 27 Mayıs tarihlerinde saat 16.00’da Hacivat-Karagöz Müzikali ile tatlı atışmalara şahit olacak, saat 21.00’daki Ramazan Eğlencesi ile eğlence dolu anlar yaşayacak, 27 Mayıs Pazar günü ise saat 18.00’da Retrobüs Grubu ile sevilen şarkıları söylerken maziye yolculuk yapacak. 28 Mayıs Pazartesi saat 18.00’da büyük küçük herkesin heyecanla takip ettiği “İllüzyon ve Jonglör Gösterisi” ise muhteşem şov ile izleyenleri büyüleyecek. Saat 19.00’da ise her zaman merak edilen ve ilgiyle takip edilen Mehteran Gösterisi Agora Cadde’de ziyaretçiler ile bir araya gelecek.

26 – 27-28 Mayıs tarihlerinde Fasıl Dinletisi ve Sema Gösterisi saat 20.00’da 2. katta ziyaretçilerine keyifli bir iftar yemeği geçirmelerini sağlarken; iftar sonrası macun ve mısır ikramı da Agora ziyaretçilerini bekliyor.

Tüm bu güzel etkinliklerin yanı sıra Agora Alışveriş Merkezi’nin 3 yaşına girdiği 28 Mayıs Pazartesi günü saat 23.00’da eşsiz görsel bir şov ile Havai Fişek Gösterisi gerçekleştirilecek.

3. YILA ÖZEL ÇOCUK ATÖLYELERİ

Gerçekleştirdiği tüm etkinliklere çocukları da dahil eden Agora Alışveriş Merkezi,  Çocuk Kulübü yıldönümü kutlamalarında keyifli atölye çalışmalarına yer verecek. Eğlenirken öğreten aktiviteler sunan Agora Çocuk Kulübüİnteraktif eğlence, yüz boyama, palyaço ve maskotun yanı sıra Dev Yapboz Atölyesi ile de çocukların ilgi odağı olacak.  26-27-28 Mayıs tarihlerinde 1. kat Çocuk Kulübü alanında gerçekleşecek aktivitelerde minikler kendilerine verilecek olan parçaları önce boyayacak sonra da birleştirerek “Agora 3 Yaşında” yazısı ortaya çıkaracak.

“BÜYÜK İNDİRİM ŞENLİĞİ

26-27-28 Mayıs tarihleri arasında ise ayakkabıdan kozmetiğe, beyaz eşyadan giyime, aksesuardan ev dekorasyonuna, çocuk giyimden ev tekstiline ve gurme restoranlara kadar birçok mağazada yapılacak olan çok özel indirimler Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini bekliyor olacak. Sadece Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi mağazalarında geçerli olacak %70’e varan indirimler bir hafta boyunca devam edecek.

RETROBÜS GRUBU İLE MAZİYE YOLCULUK

Günümüzde hala sözleri unutulmayan, defalarca aranjmanı başarılı sanatçılar tarafından düzenlenen 60’lar, 70’ler, 80’ler ve 90’lar dönemine ait popüler müziklerin yer alacağı konserde RETROBÜS Grubu Sakaryalı hayranları ile maziye yolculuk yapmak için hazırlanıyor. Anıların hafızalarda canlanacağı konser 27 Mayıs Pazar günü saat 18.00’da -1.kat etkinlik alanında başlayacak.

 

Yorumlar (0)