banner2

banner1

banner22

Adapazarı Belediyesi'nden anlamlı paylaşım

Adapazarı Belediyesi, 21 Haziran Adapazarı'nın Kurtuluşu'nun 99’uncu Yılına özel bir video hazırladı. Geçmişten günümüze fotoğrafların yer aldığı video, senaryosu ve metinleri ile oldukça beğeni kazandı. Videoda, Sakarya'da Kore Gazisi olan Selim Demir de rol aldı.

GÜNDEM 21.06.2020, 01:45 Editör: Ebru Bulut
banner48

ANLAMLI VİDEO

Adapazarı Belediyesi, şehrin düşman işgalinden kurtuluşunun 99’uncu yılına özel, Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve Belediyenin kurumsal sosyal medya hesaplarından duygusal bir film yayınladı. Yayınlanan filmde, kuşaklar boyu devam eden bağımsızlık ve özgürlük aşkı vurgulandı. Filmde Kore Gazisi Selim Demir de küçük ve anlamlı bir rol üstlendi.

ADAPAZARI'NI ÇOK SEVİYORUZ

Videoda konuşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, "Bağımsızlık meşalesini yeniden yakan kahramanlarımızdan aldığımız ilhamla, şehrimizi aydınlık yarınlara hep birlikte ulaştıracağız.  Çünkü Adapazarı'nı çok seviyoruz. 21 Haziran Kurtuluş Günümüz kutlu olsun." dedi. Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya da Adapazarı'nın kurtuluşunun 99’uncu yılını kutladı.

VİDEO YÜKLENİYOR...

Yorumlar (1)
Ünzile 11 ay önce
Video klip guzel ve emege saygim var...
Hurriyetin kurucusu olan GAZI MUSTAFA KEMAL ATATURK ve SILAH ARKADASLARININ anilmamasini kiniyorum bir Adapazarli olarak !!!