banner22

Ada Nokta Metal tasarladı

Soğuk havalarda sokakta yaşayan sevimli dostların yiyecek bulması iyice zorlaşıyor. Sakaryalı firma hem sokak hayvanlarını besleyecek hem de ekmeğin çöpe gitmesini engelleyecek ürün geliştirdi.

GÜNDEM 12.01.2022, 16:49 Editör: Ebru Bulut
Ada Nokta Metal tasarladı
banner48

FERİZLİ VE GEYVE İLÇELERİNE YERLEŞTİRİLDİ

Her gün binlerce ekmeğin çöpe gittiği bilinen bir gerçek. Ada Nokta Metal firması “Bereketimiz kaçmasın” diyerek sokakta yaşayan sevimli dostların beslenmesi ve ekmeğin çöpe gitmemesini sağlayan aparatla takdir topladı. Firmanın ürettiği ürünler Ferizli ve Geyve ilçelerine yerleştirildi. 

“İLK ADIM ATILDI”

banner84
Firma yetkilisi kış döneminde sokak hayvanların yiyecek bulmakta güçlük yaşadıklarına dikkat çekerek “Ada Nokta Metal ailesi olarak; çetin kış koşullarının etkisini şiddetli bir biçimde gösterdiği bu dönemde sokakta yaşayan sevimli dostlarımızı unutmadık. Sıfır atık kapsamında geliştirdiğimiz yeni projemiz ile evlerimizde biriken ekmeklerin değerlenmesi için ilk adımlarımızı attık. Bu sebeple yaşamını sokakta sürdürerek çoğu zaman yiyecek ve su konusunda sıkıntı yaşayan sokak hayvanlarımızın koşullarını bir nebzede olsa iyileştirecek olmak bizleri oldukça mutlu etti”

“EKMEKLERİ ÇÖPE ATMAYIN”

Ada Nokta Metal vatandaşları ekmeklerini çöpe atmamaları çağrısında bulundu. “Geliştirdiğimiz yeni projemiz ile mama desteği sağlayamadığınız sokakta bulunan canlılarımızla, o gün sofranızdan artan ekmeklerinizi paylaşabilecek, aynı zamanda israf gibi olumsuz durumların önüne geçebileceksiniz. Projemize hassasiyet göstererek uygulamaya geçen Geyve ve Ferizli Belediyesine teşekkürlerimizi sunuyor, tüm vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz”

Yorumlar (2)
Soner 1 hafta önce
Tebrikler cok güzel bir calışma olmuş emegi gecen herkese teşekkürler
Murat 1 hafta önce
Adanokta metal.Vizyonu ve gelişimci misyonu ile herzaman hayatımızı kolaylaştıran projeleriyle imalat sektörüne öncülük ediyor.Başarılarının devamını dilerim