banner2

banner1

banner22

Acılı anneden ilk haber!

Arifiye İlçesinde yaşanan yangında oğlu yaralanan ve ayrı yaşadığı eşi ile kızını kaybeden anne Fatma Altın’ın hamile olduğu ve yakın bir süre içerisinde doğum yapacağı öğrenilirken acı haberi aldıktan sonra fenalaşan annenin sakinleştirici kullandığı öğrenildi.

GÜNDEM 27.12.2020, 13:53 Editör: Ebru Bulut
banner48

NE OLMUŞTU?

25 Aralık Cuma gecesi Arifiye’nin Türkçaybaşı Mahallesi’nde meydana gelen olayda 45 yaşındaki baba Seyfi Altın ile 4 yaşındaki kızı Rabia Su Altın olay yerinde feci şekilde can vermişti. Feci yangında hayatını kaybeden Seyfi Altın ve Rabia Su’nun otopsi işlemlerinin ardından Arifiye Türkçaybaşı Mahallesi’nde son yolculuğuna uğurlanırken, yangın esnasında diğer odada olan 10 yaşındaki Mirza Altın ise kaldırıldığı Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşam savaşı verdiği öğrenilirken küçük Mirza’nın hayati tehlikesinin devam ettiği, Hastanede entübe edilerek uyutulan Mirza Altın’ın vücudunun büyük bölümünün tamamen yandığı ve sağlık durumunun kritik olduğu öğrenildi.

YAKIN ZAMANDA DOĞUM YAPACAK

Olay ardından Haberlisin.com editörleri acılı anne Fatma Altın’ın ailesine ulaştı. Anne Fatma Altın’ın hamile olduğu ve yakın bir süre içerisinde doğum yapacağı öğrenildi. Acılı anne Fatma Altın’ın kız kardeşi Vildan Yıldırım acı haberi aldıktan sonra fenalaştığını ve sakinleştirici kullandığını belirtti.

“YEMEDEN İÇMEDEN KESİLDİ”

Acılı anne Fatma Altın’ın kız kardeşi Vildan Yıldırım, “Anneyi suçlayacak bir şey yok, anne ayrıydı ve o evde yaşamıyordu; bizimle yaşıyordu. Baba ile bir boşanma aşamasındaydılar ancak boşanmadılar. Boşanmadan zaten eşi hakkın rahmetine kavuştu. Allah rahmet eylesin, bizim için çok zor bir durum. Henüz bir boşanma durumu yoktu. Hala eşidir, soyadını hala taşıyor ve taşıyacakta bundan sonra. Hamileydi, bir kızını Allah aldı ama bir kızını Allah verecek inşallah. Annenin yüreği yanıyor, anne iyi değil. Yemeden içmeden kesildi. Hamile kadın, çok zor durumda şuan. Mezarlarına bile gidemedi. Çok zor durumda. Sakinleştiricilerle ayakta durmaya çalışıyor. Mirza’nın yanına da gidemedik, kabul etmiyorlar açık yaraları olduğu için. Yoğun bakımda olduğu için yanına giremiyoruz ama günlük haber alıyoruz durumuyla ilgili” dedi.

Yorumlar (0)