banner2

banner1

banner22

Açık artırma

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ekonomik ömrünü tamamlamış hasarlı araçları ve plaka hurdası alüminyumları verip yerine 4 adet makam aracı ile 100 adet oto lastiği alacak. Takas yöntemiyle yapılacak ihale 5 Haziran’da.

GÜNDEM 12.05.2018, 11:43
Açık artırma
banner48

Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kullanılan ancak ekonomik ömrünü tamamlamış, hasarlı durumda bulunan (13) adet muhtelif marka ve modelde binek taşıt, (10) adet kamyonet tipi taşıt ile (6) adet muhtelif cins ve marka motosiklet olmak üzere toplam (29) adet taşıt, (13600) kg hurda alüminyum plaka ve muhtelif hurda demirbaş malzemesi takas yöntemi ile değerlendirilecek. Resmi Gazete’de yayınlanan ihale ilanına göre emniyet 29 araç ve hurdaya karşılık 2018 model 4 adet makam aracı ile 100 adet lastik alacak. Açık artırma ile yapılacak takas yani mübadele 5 Haziran 2018 tarihinde İl Emniyet Müdürlüğü binasında gerçekleşecek.

 

Açık artırma ile yapılacak takasın tahmini bedeli 449 Bin lira olarak belirlendi. Emniyet Müdürlüğü takas yöntemi ile elinde ki ekonomik ömrünü tamamlamış araçları satarken, ihtiyaç duyulan eksiklerini de gidermiş olacak.

 

Mübadele (TAKAS) Edilecek Araçların Özellikleri:

 

 

Mübadelesi yapılacak olan malzemeler ilan tarihinden başlamak üzere mübadele tarihinden bir gün (1) öncesine kadar, hafta içi 09.30 ile 16.30 saatleri arasında Sakarya Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü bahçesi Maltepe/SAKARYA adresinde görülebilir.

İdare mübadeleyi yapıp yapmamakta veya verilen tüm teklifleri red ederek mübadeleyi iptal etmekte serbesttir. Bu durumda idare her hangi bir yükümlülük altına girmeyecektir.

 

Yorumlar (0)