banner2

banner1

banner22

76 Amatör kulübe 5 biner lira yardım

ASKF Başkanı Yaşar Zımba'nın girişimleri sonucu 76 kulübe 5 biner lira yardım gönderildi. Paralar bayramın ardından kulüplerin hesaplarına yatırılacak.

GÜNDEM 20.07.2021, 21:43 Editör: Aysima Kortak
76 Amatör kulübe 5 biner lira yardım
banner48

ASKF Başkanı Yaşar Zımba'nın girişimleri sonucu 76 kulübe 5 biner lira ödeme yapılacak. Para, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne gönderildi. Bayramdan sonra evraklarını tamamlayan kulüplerin paraları banka hesaplarına aktarılacak. Başkan Yaşar Zımba “Kulüplerimize hayırlı olsun. Bakan yardımcısı ile görüşerek kulüplerimizin yardım almasını sağlayan Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz’a teşekkür ederim. Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz ile birlikte sürecin başından itibaren verdikleri destek için Spor genel müdürü Mehmet Baykan, TASKK Genel başkanı, TFF Başkan vekili Ali Düşmez’e kulüplerimiz, şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

YARDIMLAR 2 MİLYONU BULDU

Garajlar Taçspor Erol Aydın, “Pandemi döneminde dağıtılan toplamda 2 milyon lirayı bulan yardımlar kulüplerimize can suyu olmuş, nefes almamızı sağlamıştır. Yardımlar için defalarca Ankaya yollarını aşındıran, her platformda yardım almamız gerekliliğini dile getiren Başkan Yaşar Zımba’ya Kulüplerimiz adına teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Yorumlar (0)