banner2

banner1

banner22

600 öğrenci kayıt oldu

Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz yüzme yaz okulunun açılışı Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirildi.

GÜNDEM 25.06.2019, 15:18 30.11.-0001, 00:00
600 öğrenci kayıt oldu
banner8
Açılışa, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Musa Zor, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Büyükşehir Belediyesi Spor Müdürü Davut Cengiz, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz Salman, Adapazarı Belediyesi Meclis Üyeleri ve okula kayıt yaptıran 600 öğrencinin aileleri katıldı.
 
“HUZURLU AİLELER VE MUTLU ÇOCUKLAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Açılışta bir konuşma yapan Işıksu, Adapazarı’nda yaşayan tüm kesimlere daha faydalı ve etkin hizmetler sunmak için büyük bir gayretle çalıştıkların vurguladı. Gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti paylaşarak etkinliğe katılan ailelere teşekkür eden Başkan Mutlu Işıksu, “Burada çok güzel bir ortam görüyorum. Adapazarı'mızın yönetimini emanet almak için siz çok kıymetli hemşehrilerimin teveccühüne talip olduğumda hep mutlu ve huzurlu aileler hedefiyle çok çalışacağım, çalışacağız demiştim. Şimdi hamdolsun Rabbim o günleri bizlere nasip etti. Çocuklarımızdan başlayarak her kesimden tüm vatandaşlarımıza daha güzel hizmetler sunmak için 7/24 büyük bir gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” diye konuştu.
 
“YENİ VİZYONLA DAHA GÜZEL YARINLARA”
Adapazarı Belediyesi’nin çalışmalarında yeni yöntemler uygulamaya başladıklarını belirten Başkan Işıksu, “Her alanda çalışmalarımızı resetledik, güncelledik, ilave faaliyetler, yeni yöntemlerle, yeni bir vizyonla inşallah daha mutlu yarınlar için çalışıyoruz. Yavrularımızın daha güzel bir gelecekle buluşmaları için eğitimlerine ve sosyal yaşamlarına destek programları bu anlamda oldukça önemli. Eğitimde, kültürde, sanatta, sporda ve sosyal yaşamda yavrularımız en güzel şekilde yetişsin ve Adapazarı'mıza, milletimize faydalı olsun, hizmet etsin istiyoruz. Böylesi güzel faaliyetlerimizi yaygınlaştırmaya devam edeceğiz, yavrularımızla hep birlikte mutluluğa kulaç atacağız, çünkü biz hemşehrilerimizi çok seviyoruz, çünkü biz Adapazarı'nı çok seviyoruz.” ifadelerini kullandı. Açılışın ardından fotoğraf çekimi yapılırken, eğlenceli dakikalar da yaşandı. Başkan Mutlu Işıksu, etkinliğe katılan aileler ve çocuklarla sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Yorumlar (0)
10°
sisli
Namaz Vakti 22 Kasım 2019
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı