banner2

banner1

banner22

5 yılda 5 otel

Yeni nesil otelcilik sloganıyla yola çıkan Roof Hotels projesi ödül getirdi. Markanın kurucusu Mehmet Yüce şehirlerde ki atıl binaların verimli kullanıldığı konsept ile 5 yılda 5 otel açmayı planladıklarını söyledi.

GÜNDEM 09.06.2020, 21:09 Editör: Ebru Bulut
5 yılda 5 otel
banner48

İSTANBUL YOLDA

Turizm ve otelcilik sektöründe 25 yıllık birikimini, yatırımcı için kazanca dönüştüren projesiyle Mehmet Yüce ödül aldı. Şehirlerde ki atıl binalar hatta çatı katlarının otele dönüştüren konsept yatırımcısına en hızlı kazanç sağlayan proje olarak değerlendirildi. Mehmet Yüce, Roof Hotels konseptini ilk olarak Sakarya’da Roof 264 Hotels&suttes markasıyla hizmete açtı. Minimize edilmiş masraflar ile maksimum mutluluk vaat eden projenin ikincisi Roof 212 Hotels&Suttes adıyla İstanbul’da hayata geçmeyi bekliyor. Markanın kurucusu Mehmet Yüce 5 yılda en az 5 otel yapmayı planladıklarını söyledi.

AYIRT EDİCİ ÖZELLİKLER

Roof Hotels konseptini diğer otellerden ayırt eden özellikleri markanın kurucusu Mehmet Yüce şöyle sıraladı; “Birincisi yatırımcı arsa ve bina aramak zorunda değil. Atıl binaların üst veya çatı katları kısa sürede otele dönüştürülebiliyor. Sanayisi hızla gelişen, gezi alanlarına yakın çevreler ve teşvikte öncelikle bölgeler için Roof Hotels markası biçilmiş kaftandır. Yeni nesil otelcilikte öncelik müşterinin beklentilerini en hızlı cevap vermek ve binaların şehrin merkezinde ve sosyal donatı alanlarına yürüme mesafesinde olması. Maksimum verimlilik,  minimum harcamanın yanı sıra müşteri memnuniyeti üst seviyede olmak zorunda”

MÜŞTERİ SATIN ALDIĞI HİZMETİN BEDELİNİ ÖDÜYOR

Yüce “Roof Hotels&suttes konseptinde müşteri satın aldığı hizmetin bedelini ödüyor. Restoran, cafe, hamam, sauna gibi bölümlerin olmadığı konseptte dileyen misafirler için yanı başında ki mekanlardan kahvaltı ya da akşam yemeği hizmeti alınmaktadır. Hijyen ve temizlik üst seviyede. Kolay ve hızlı erişim, eğitimli personel gibi birçok avantajı bünyesinde barındıran Roof Hotels projesi her şehirde telefon kodu ile bütünleşiyor. Sakarya’da Roof Hotels 264, İstanbul’da 212, Ankara’da 312 şeklinde anılarak marka bütünlüğü ve bilinirlik pekiştirilmektedir”

Yorumlar (0)