banner2

banner1

banner22

5 daire mühürlendi

Serdivan İlçesi’nde ki apartlara yapılan fuhuş baskınları sürerken şehrin farklı bölgelerinden de şikayetler artmaya başladı. Yüksek kira ve baskınlardan kaçan hayat kadınları bu kez Yenicami ve Yağcılar’da basıldı.

GÜNDEM 28.07.2018, 17:02
5 daire mühürlendi
banner48

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri Serdivan İlçesi’nde ki baskınları sürdürürken şehrin farklı mahallelerinden gelen şikayetleri değerlendirdi. Serdivan’da üç apart dairede para karşılığı fuhuş yaptıkları tespit edilen 8 hayat kadınına idari işlem yapıldı.

Ahlak Büro Ekipleri Adapazarı İlçesi Yenicamii mevkiinde bir daireye baskın yapmış ve travestiye işlem yapmıştı. Yağcılar Mahallesi’nden gelen bir şikayeti değerlendiren polis yaptığı baskında daha önce Serdivan’da yakaladıkları hayat kadınlarını görünce şaşırdılar.

Para karşılığı fuhuş yapan kadınlarının Serdivan’da ki yüksek kira ve sürekli yapılan baskınlar nedeniyle müşterilerinin gelmekte tedirginlik yaşamasından dolayı adres değişikliğine gittikleri öğrenildi.

 Ahlak polisinin Serdivan ve Adapazarı ilçelerinde yaptıkları baskınlarda 7’si kadın ikisi travesti olmak üzere 9 kişiye işlem yaptığı ve 5 dairenin Zührevi Hastalıklar ve Fuhuşla Mücadele Komisyonu kararı ile mühürlendiği öğrenildi.

Yorumlar (0)