banner2

banner1

banner22

3 gün saat sınırı yok

SESOB Başkanı Hasan Alişan, Koronavirüs tedbirleri kapsamında Adapazarı İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından Adapazarı'nda bulunan sokak ve caddelerdeki iş yerlerine 20, 21 ve 22 Mayıs tarihleri arasında getirilen saat sınırının kaldırıldığını dile getirdi.

GÜNDEM 15.05.2020, 15:23 Editör: Ebru Bulut
3 gün saat sınırı yok
banner48

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Adapazarı İlçe Hıfzıssıhha Kurulunca alınan kararda Adapazarı'nda bulunan sokak ve caddelerdeki iş yerlerine 20, 21 ve 22 Mayıs tarihleri arasında saat kısıtlaması getirilmişti. SESOB Başkanı Hasan Alişan sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak Adapazarı İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan karar kapsamında Adapazarı'nda bulunan sokak ve caddelerdeki iş yerlerine getirilen çalışma saati kısıtlaması 20, 21 ve 22 Mayıs tarihleri için kaldırıldığını belirtti.

3 GÜN SAAT SINIRI YOK

SESOB Başkanı Hasan Alişan paylaşımında; “Adapazarı İlçe Hıfzıssıhha Kurulu Kararı gereğince Adapazarı'nda bulunan sokak ve caddelerdeki iş yerlerine getirilmiş olan çalışma saati kısıtlaması 20, 21 ve 22 Mayıs tarihleri için kaldırılmıştır.” İfadelerine yer verdi

Yorumlar (0)