banner2

banner1

banner22

25 yaşındaki genç kansere yenildi

Serdivan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Sevinç’in biricik oğlu Deniz Volkan Sevinç, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. 25 yaşındaki Deniz Volkan Sevinç'in yarın doğum günüydü.

GÜNDEM 02.04.2021, 11:04 Editör: Ebru Bulut
25 yaşındaki genç kansere yenildi
banner48

HASTANEDE FENALAŞTI

Spor camiasının yakından tanıdığı Mehmet Sevinç’in oğlu amansız hastalığa yenildi. Gebze’de tedavi gören Deniz Volkan Sevinç doğum gününe bir kala vefat etti. İlk ve Ortaokulu Atatürk İlkokulu’nda, Liseyi Arifiye Fen Lisesi’nde, Üniversite’yi ise Sakarya Üniversitesi’nde bitiren ve hayat dolu olan 25 yaşındaki Deniz Volkan Sevinç Gebze’de kanser tedavisi görüyordu. Genç bugün hastanede fenalaştı. Deniz Volkan Sevinç yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı.

DOĞUM GÜNÜNÜ GÖREMEDİ

Hayat dolu, güler yüzlü ve herkesin sevdiği Deniz Volkan Sevinç 3 Nisan 2021 Cumartesi günü doğum gününü kutlayacaktı. İki yıldır yakalandığı amansız hastalık nedeniyle tedavi gören Deniz Volkan’ın doğum gününe bir gün kala hayatını kaybetmesi yakınlarını ve sevenlerini yasa boğdu. Sevinç'in cenazesi bugün saat 16.00’da Maltepe’deki evlerinin önünde kılınacak cenaze namazına müteakip Erenler Aile Kabristanlığında toprağa verilecek.

BABA SEVİNÇ; DENİZİM, VOLKANIM…

Serdivan Halk Eğitim Müdürü Mehmet Sevinç yürek yakan ölümü sosyal medyasından böyle duyurdu. “Yiğitim Aslanım Denizim Volkanım Hakkın Rahmetine Yürüdü” Basketbol İl Temsilciliği görevini de yürüten Mehmet Sevinç’in paylaşımı yürekleri burktu.

Yorumlar (0)