banner2

banner1

banner22

25 gündür kayıp

Son 3 aydır Erenler İlçesindeki anneannesiyle yaşayan 16 yaşındaki Ebrar Kuş, 25 gün önce çarşıya çıkmak üzere ayrıldığı eve bir daha dönmedi. Günlerdir kızlarını arayan aile, kızlarını görenlerin polise bildirmesini istedi.

GÜNDEM 01.11.2019, 22:09 Editör: Ebru Bulut
25 gündür kayıp
banner48

25 GÜNDÜR KAYIP
Bir süre önce anne ve babası ayrılan, son 3 aydır da Erenler İlçesindeki anneannesinde yaşayan 16 Ebrar Kuş, 25 gün önce sırt çantasını alarak çarşıya gitmek üzere evden ayrıldı ancak bir daha geri dönmedi. Kızlarının geri dönmediğini fark eden aile durumu polise bildirirken sosyal medyadan paylaştıkları fotoğrafla yardım istedi. 16 yaşındaki Ebrar Kuş’un fotoğraflarını paylaşan aile, “kızımızı görenler lütfen yerini polise bildirsin” dedi.
 
KİMLİĞİNİ ALMAMIŞ
Kızının bulunmasını isteyen Anne Nurdan Karaca, “Kızım yaklaşık 3 aydır annemde kalıyordu. Evden çıkarken bir sırt çantası almış, kimliğini bile almamış yanına. Evden ayrılmadan önce bir kız arkadaşı mesaj atmış kızıma, ‘Gel sana birini bulalım’ demiş ama kızım kabul etmemiş. O kız arkadaşında kalmış 2 gün boyunca, sonra oradan da ayrılmış. Bir daha nerede olduğunu kimse görmemiş. Telefonu da kapalı. Merak ediyoruz, kızımın geri dönmesini istiyorum” dedi.
 

Yorumlar (0)