banner2

banner1

banner22

23 Nisan kutlu olsun

Adapazarı İlçesinde bulunan Atatürk İlkokulu’nda görev yapan 3 öğretmen, Uzaktan Eğitim Sistemi ile sınıfındaki öğrencilerle buluşarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

GÜNDEM 23.04.2020, 09:06 Editör: Ebru Bulut
banner48

3 SINIF BİRLİKTE

Adapazarı İlçesinde bulunan Atatürk İlkokulunda görev yapan Esra Berber, Canan Ay ve Merve Toprak isimli 3 sınıf öğretmeni, Uzaktan Eğitim Sistemi ile oluşturulan sanal sınıflarında çocuklarla birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Koronavirüs salgını nedeniyle evlerden kutlanacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için hazırladıkları koreografiyi bayramın yüzüncü yılı için hazırlanan ‘Ben Türk Çocuğuyum’ adlı şiir ile birlikte sahneleyen çocuklar ve öğretmenler, kaydettikleri bu görüntüyü çocukların velileriyle de paylaştı.

KUTLU OLSUN

Konuyla ilgili olarak konuşan Esra Berber, Canan Ay ve Merve Toprak isimli 3 öğretmen, “Koronavirüs tedbirleri nedeniyle dışarı çıkamayan çocuklarımıza 23 Nisan coşkusunu yaşatmak istedik. 23 Nisan’ın 100’üncü yıl şerefine yazılmış olan ‘Ben Türk Çocuğuyum’ marşını çocuklarla seslendirdik. Okulumuzun ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” dedi.

Yorumlar (0)