banner2

banner1

banner22

23 gün sonra evine döndü

Adapazarı’nda yaşayan ve KYK yurdunda özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Emine Tenkoğlu korona tedavisinin ardından kızına kavuştu. Anne ile kızın buluşması duygusal anlara sahne oldu.

GÜNDEM 21.05.2020, 15:22 Editör: Ebru Bulut
banner48

TEDAVİSİ 23 GÜN SÜRDÜ

Sakarya Gençlik ve Spor il Müdürlüğüne bağlı KYK yurdunda özel güvenlik görevlisi olarak çalışan Emine Tenkoğlu rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Tenkoğlu’na yapılan covid-19 testinin sonucu pozitif çıktı. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan Emine Tenkoğlu 23 günlük tedavinin ardından iyileşerek sağlığına kavuştu. Tenkoğlu son yapılan testinin negatif çıkmasıyla bugün taburcu edilerek evine gönderildi.

KIZINA SARILIP…

Emine Tenkoğlu’nun küçük kızı Masal Mina annesinin iyileşip eve geleceğini öğrenince süslenip annesini karşıladı. Tenkoğlu sağlığına ve kızına kavuşmanın sevincini yaşadı. 23 gündür görüşemediği 3.5 yaşında ki kızına kavuşan Emine Tenkoğlu “Zor ve sıkıntılı bir süreçti. Önce sağlığıma ardından da hasretini çektiğim kızıma kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi. Tenkoğlu sağlığına kavuşması için emek harcayan bütün sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Yorumlar (0)