banner2

banner1

banner22

'200 öğrencimize destek olalım'

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Sakarya Şubesi, basın mensupları ile bir araya gelerek önümüzdeki yıl ki hedefleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

GÜNDEM 14.05.2018, 16:41
'200 öğrencimize destek olalım'
banner48

DESTEK ÇAĞRISI

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri başkan Şefika Büyükakten önderliğinde dün basın mensupları ile bir araya geldi. Yapılan basın toplantısında, dernek yönetimi faaliyetleri hakkında bilgi verirken, gerçekleştirdikleri projeler ile ilgili olarak destek çağrısında bulundu. Dernek Başkanı Şefika Büyükakten, amaçlarının derneğin faaliyetleri hakkında bilgi vermek olduğunu ifade etti. Büyükakten, önümüzdeki öğretim yılında verecekleri burslar için destek istedi.

HEDEF 200 BURS

Büyükakten şöyle konuştu, “Önümüzdeki eğitim yılında, babasını kaybetmiş, annesi ile yaşam mücadelesi veren kızlarımıza burs vermek istiyoruz. Bu durumdaki kızlarımızı derneğimize başvurmalarını gerekiyor. Bu yıl 46’sı şube, 73’ü Genel Merkez bursu olmak üzere toplam 119 gencimize destek olduk. Önümüzdeki öğretim yılında hedefimiz 200 öğrenciye burs vermek ve kişisel gelişmelerine destek olmak. Bu konuda, tüm Sakarya’lıların desteklerinin artacağına inanıyoruz” dedi

Yorumlar (0)