banner2

banner1

banner22

2 çocuk annesi internette tanıştığı gence kaçtı

Esra Erol’un programına Sakarya’dan katılan acılı anne damga vurdu. Yaşlı kadın 2 çocuk annesi Hatice Süt’ün TikTok’ta tanıştığı gence kaçtığını söyleyerek kızına geri dön çağrısında bulundu.

GÜNDEM 13.10.2021, 23:15 Editör: Ebru Bulut
2 çocuk annesi internette tanıştığı gence kaçtı
banner48

Esra Erol’un programına Sakarya’dan katılan acılı anne damga vurdu. Sakarya’da yaşayan 2 çocuk annesi Hatice Süt’ün annesi, kızını bulabilmek için Esra Erol’dan yardım istedi. Kızının daha önce de kaçtığını söyleyen yaşlı kadın; "Kızım Sakarya’da ben İstanbul’da yaşıyorum Daha önce de 31 Mayıs’ta programa çıkacağı gün programda aranacağını öğrenince geri dönmüştü. İki çocuk annesi. İlk kaçışında bulunduktan sonra benim yanımda İstanbul’da kaldı. Bir hafta Sakarya’da beraber kaldık. Cuma günü aksamı otururken “Anne yapamayacağım Kocamı sevmiyorum” dedi. Bende eşimi aradım gel diye. Ertesi sabah 06.00’de evden kaçtı. 10 yaşındaki torunum kalktı. ‘Anneanne annem yok’ dedi. Damadımı aradım o da polis merkezine gidip şikayette bulundu.

İNTERNETTE TANIŞMIŞ

Kızının geri dönmesini isteyen acılı anne; “Kızım Hatice eve ilk gidişte Konya Ereğli’de Ahmet denen kişi tik tokta tanıştığı kişiyle kaçmıştı. O günlerde bu birliktelikten sonradan haberimiz oldu. Bununla görüşüyormuş” dedi. Kızının Ankara Gölbaşında görüldüğü yönünde bilgide geldiğini söyleyen anne kızına ‘Yavrum evine geri dön. 2 çocuğun var’ diye seslendi.

Yorumlar (0)