banner2

banner1

banner22

18 yaşındaki Hasan kayıp

Kaynarca’da hayvancılık işiyle uğraşan ailenin 18 yaşındaki üyesi Hasan Demir, dün aniden ortadan kayboldu. Zihinsel engelli olduğu öğrenilen kayıp Hasan Demir için ailesi ise görenlerin ve duyanların kendilerine haber vermesini istedi.

GÜNDEM 03.04.2021, 13:30 Editör: Ebru Bulut
banner48

HABER// Murat Hazer

ZİHİNSEL ENGELLİ GENÇ KAYBOLDU

Olay, dün saat 09.00 sıralarında Kaynarca İlçesinin Sarıbeyli Mahallesinde meydana geldi. Demir ailesinin 18 yaşındaki üyesi Hasan Demir telefonunu evde bırakarak bir anda ortadan kayboldu. Zihinsel engelli olduğu öğrenilen 18 yaşındaki Hasan Demir’in sabah saatlerinde önce ahıra gittiği ve daha sonra ortadan kaybolduğu öğrenildi. Aile, zihinsel engelli gencin kayıp olduğunu anlayınca ekiplere haber verdi. Ekiplerin çalışmaları hala devam ediyor.

“GÖREN VE DUYAN BİZE BİLDİRSİN”

Kaybolan zihinsel engelli kardeşi için ekiplere haber veren abi Erdal Demir, “Kardeşim Hasan Demir dün saat 09.00’dan beri kayıp. Görenlerin ve duyanların bize bildirmelerini istiyoruz. Kardeşim engelli, bu yüzden biz endişeleniyoruz. Dün sabah kardeşim ahıra giderek hayvanlara bakmış. Bisikletini kapının önüne bırakmış, telefonunu da şarja takıp çekip gitmiş. Kardeşim 18 yaşında, engelli olduğu için de kendisini net ifade edemez. Kendi doğum tarihini ve ismini de zor yazar. Okuma yazması yoktur. Türkçesi çok sıkıntılı. Görenler bize haber verirse mutlu oluruz” dedi.

Yorumlar (0)