banner2

banner1

banner22

'15 Temmuz'u unutmadık'

Eski Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, 15 Temmuz Darbe teşebbüsünün 2'nci yıldönümünde Sakarya Valiliği'nde düzenlenen etkinliğe katılım gösterdi.

GÜNDEM 16.07.2018, 02:22
'15 Temmuz'u unutmadık'
banner48

Milli direniş merkezi

15 Temmuz Milli İrade Derneği'nin Sakarya Valiliği'nde gerçekleştirdiği etkinliğe katılan eski Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, 15 Temmuz dolayısıyla bir konuşma yaptı.

Hüseyin Avni Coş konuşmasında, ‘Darbe girişiminde hedef alınan illerden biri de Sakarya'ydı. Özellikle valiliğimizin işgal edilmesi ve il valisi olarak da bendenizin yakalanması için darbecilerin tankları bile seferber ettiğini resmi kayıtlardan öğreniyoruz. Bu mücadeleyi yürüttüğümüz, Allah korusun diğer illerde sıkıntı olsa dahi biz Sakarya'da bu darbeyi kabul etmeyerek, darbeye karşı mücadelede gerektiğinde milli bir direniş merkezi olarak Sakarya'mızı görevlendirmek için planlar hazırlamıştık. Ankara'dan İstanbul'dan gelen başarı haberleri ile buna gerek kalmadı. Sakaryalı hemşerilerimiz o günden bugüne bu hainlerle mücadeleyi yakından takip etti. 15 Temmuz’u unutmadık, unutturmayacağız inşallah. 15 Temmuz'u unutturmak isteyen kripto FETÖ'cüler var, çeşitli olumsuz faaliyet içindeler. Ancak milletimiz sağduyusuyla onları da bertaraf edecektir’ ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)