banner2

banner1

banner22

'15 Temmuz asla unutulmayacak'

Milli Birlik ve Düşünce Derneği (MBD) Teşkilatları 15 Temmuz’un 2’nci yıldönümünde Sakarya Demokrasi Meydanında yerini aldı.

GÜNDEM 16.07.2018, 01:42
'15 Temmuz asla unutulmayacak'
banner48

MBD 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması için Sakarya Demokrasi Meydanındaki buluşmaya katıldı.

Zaferin sahibi millettir

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması'nda MBD Genel Başkanı Erdem Ercan; “Darbe girişiminin ilk dakikalarından itibaren devlet büyüklerimizin yanında olduk. Bu mücadelenin ve zaferin sahibi milletimizdir. Bugün hain darbe girişiminin 2’nci yıldönümü ve bizler yine meydanlarda, sokaklarda yine yeniden aynı yerlerimizde yerimizi aldık. Hiç bir zaman devletimize küsmedik. O günkü milli şuurla Başta Cumhurbaşkanımızın ve devlet büyüklerimizin yanında olmaya devam devam edeceğiz.15 Temmuz asla unutulmayacak ve unutturmayacağız ”dedi.

‘Hiçbir zaman unutmayacağız ‘

Başkan Ercan sözlerine şöyle devam etti; “Bugün hem derin bir kederin hem büyük bir mutluluğu yüreğimizde hissediyoruz. O gece vatanı, devleti, bayrağı için dua edenlerle FETÖ'nün başarısı için gayret edenleri hiçbir zaman unutmayacağız. Bu topraklarda 15 Temmuz ruhu ayakta oldukça, Ülkemizin önüne engel olacak hiçbir güç yoktur.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)