banner2

banner1

banner22

12 yaşındayken…

Sakaryalı Mine Hanım, Müge Anlı’nın programına katılarak kızının kayıp olduğunu duyurdu. 17 yaşındaki Yaren’in annesi Mine Hanım, kızının 60 yaşındaki evli ve 4 çocuk babası akrabası tarafından kaçırıldığını iddia etti.

GÜNDEM 04.11.2019, 16:52 Editör: Ebru Bulut
12 yaşındayken…
banner8

Sakarya’da yaşayan Mine Hanım, Müge Anlı’nın programına katılarak kızının kayıp olduğunu duyurdu. 17 yaşındaki Yaren’in annesi Mine Hanım kızının 60 yaşındaki evli ve 4 çocuk babası akrabası tarafından kaçırıldığını iddia etti.
 
KIZINA 12 YAŞINDAN BERİ MÜSTEHCEN MESAJLAR ATTIĞINI SÖYLEDİ
Mine Hanım, 17 yaşındaki kızı Yaren Kara'yı aramak için Müge Anlı’nın programına katıldı. Sakarya'da yaşayan anne Mine Hanım 17 yaşındaki Yaren Kara'yı 60 yaşındaki evli ve 4 çocuk babası akrabası Ahmet Akkaya tarafından kaçırıldığını iddia etti. 
Kızıyla arasının çok iyi olmadığını ve yüzündeki doğum lekesinden dolayı kızının kendisinden utandığını söyleyen anne Mine Hanım, şüpheli Ahmet Akkaya'nın kızına 12 yaşından beri müstehcen mesajlar attığını ileri sürdü. Anlatılanlar karşısında sinirlerine hakim olamayan Müge Anlı, 18 yaşındaki Yaren'i kaçıran Ahmet Akkaya'ya "Ahmet bey, hemen arayın beni uğraştırmayın" diyerek gözdağı verdi. Yaren Kara'nın kuzeni Bahar Akkaya, telefonla canlı yayına telefon bağlanarak kuzeninin tehdit edildiğini ve korkudan gittiğini belirtti. 

KENDİ İSTEĞİ İLE GİTMİŞ
17 yaşında iken kaçırıldığı iddia edilen Yaren Kara'nın kaçırıldıktan sonra ise 18 yaşını girdiği belirtildi. 18 yaşına giren Yaren Kara canlı yayına bağlandı. Kara, kendi isteği ile geldiğini Ahmet Akkaya ile kalacağını açıkladı. Canlı yayına bağlanan Yaren Kara ise annesi ile ilgili çarpıcı şeyler söyledi. Genç kız "Babam öldükten sonra annem, annesinin yanına gitti. Ben yalnız kaldım. Annem benim adımı 15 yaşımdan beri Ahmet Akkaya ile çıkarmaya başladı. Dedemi öldürdü, ama ceza almadı. Suçu Ahmet Akkaya'ya atmaya çalıştı. Benim 18 yaşıma kadar Ahmet Akkaya ile ilişkim olmamıştı zaten. Ahmet Akkaya'yı seviyorum. Ben onunla hayat yaşamaya razıyım. Biz evleneceğiz." dedi. Duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Müge Anlı, Yaren'e "Gel sana başka bir hayat kuralım" dedi. Ancak genç kız hiçbir teklife yanaşmadı.

 
"NİKAHIMA ALACAĞIM"
Programa telefonla bağlanan Ahmet Akkaya ise "Olan olmuş, ben bu kızı nikahıma alacağım" sözleriyle Anlı ve stüdyodakileri çileden çıkardı. Sunucu Müge Anlı ise bu olayın sonrasında "Bu kadar azıp kudurmanın sonu iyi değildir" dedi.

Yorumlar (0)
10°
sisli
Namaz Vakti 17 Kasım 2019
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı