banner2

banner1

banner22

Yeniden yapılacak

2018 yılında hizmete açılan Geyve Devlet Hastanesi’nin acil ve poliklinik girişlerindeki su baskınlarının önüne geçilmek amacıyla eski temelin yıkılmasına karar verildi. Bugün itibariyle başlayan çalışmaların ne kadar süreceği ise bilinmiyor.

Geyve 16.07.2019, 16:50
Yeniden yapılacak
banner48
YIKIMINA BAŞLANILDI
2018 yılında hizmete giren Geyve Devlet Hastanesi’nde ardı ardına yaşanan su baskınları sebebiyle bahçe kısmında kalan eski hastanenin temelinin yıkılmasına karar verildi. Temel sebebiyle bahçenin hastane zemininden yüksek kaldığı ve bu sebepten dolayı yağışlarda Geyve Devlet Hastanesi acil ve poliklinik girişleri ve önlerinin sular altında kaldığı tespit edilirken yıkım ve yapım çalışmasının ne kadar süreceği konusunda bilgi verilmedi.
 
VATANDAŞ TEPKİ GÖSTERDİ
Öte yandan hastaneyi kullanan vatandaşlar duruma tepki gösterirken yalnızca 1 yıl önce hizmete açılan hastanenin bahçesinde yeniden tadilat yapılmasının acil girişini engelleyeceği ve sorun yaşanacağını belirtti. Yıkım kararı alınan eski temelin yanı sıra bahçedeki su giderlerinin yetersiz olduğu ve onlarında yenilenmesi gerektiği öğrenilirken yapılan çalışmada giderlerin yenilenmesinin yer alıp almadığı konusunda bir açıklama yapılmadı.
 
Yorumlar (0)