banner2

banner1

banner22

Yeni Geyve Şehir Stadı onaydan geçti

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Yeni Geyve Şehir Stadı’nın tüm onaylardan geçerek ihale aşamasına geldiğini müjdeledi.

Geyve 03.04.2021, 19:25 Editör: Ebru Bulut
Yeni Geyve Şehir Stadı onaydan geçti
banner48

İHALE AŞAMASINA GEÇİLDİ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Yeni Geyve Şehir Stadı hakkında müjdeyi verdi. Yeni Geyve Şehir Stadı, idari binaları, tenis kortları, basketbol sahası, antrenman sahası ve yürüyüş parkurlarının da dahil olduğu proje Tarım Bakanlığı’nın tahsis onayından geçtiğini belirterek ihale aşamasına gelindiğini söyledi.

“GÜNDÜZ DEMEDEN HİZMET ETMEYE DEVAM”

Konuyla ilgili konuşan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya şu ifadeleri kullandı; “Yeni Geyve Şehir Stadı, idari binaları, tenis kortları, basketbol sahası, antrenman sahası ve yürüyüş parkurları da dahil Tarım Bakanlığı tahsis onayından geçerek ihale aşamasına geldi. Hayırlı Olsun Geyve’mize yapılan tüm yatırım ve hizmetlerden dolayı başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ’a, projenin her aşamasında desteğini esirgemeyen AK Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Çiğdem Erdoğan Atabek’e, ilçemize ve şehrimize hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Ekrem Yüce ’ye, bu büyük projenin resmi işlemlerini bizzat takip eden ve katkısını esirgemeyen Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü İl Müdürümüz Sayın Arif Özsoy ’a, Bakanlık Bünyesinde bize katkı sunan başta Sayın Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Tarım Bakanlığı Bakan Yardımcımız Sayın Ayşe Ayşin Işıkgece‘ye ilçem ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum. Geyve için hizmetten hizmete koşmaya, laf değil, bu necip millete gece gündüz demeden hizmet etmeye devam...”

Yorumlar (0)