banner2

banner1

banner22

Yaşlı adamın cansız bedeni bulundu

Geyve İlçesi Yörükler Mahallesi’nde yaşayan ve bir süredir haber alınamayan 70 yaşındaki İbrahim Yüce’nin cansız bedeni bulundu. 70 yaşındaki adam 1 yıl önce tarım ilacı içerek yaşamına son vermek istemişti.

Geyve 24.04.2021, 15:15 Editör: Aysima Kortak
banner48

Geyve’nin Yörükler Mahallesi’nde yaşayan 70 yaşındaki İbrahim Yüce’den haber alamayan oğlu polise başvurarak yardım istedi. Sakarya Nehri kenarında görüldüğü bilgisiyle dün Sakarya Nehri Alifuatpaşa mevkiinde arama çalışmaları başlatıldı. Havanın kararmasıyla arama çalışmalarına ara veren ekipler bugün yaşlı adamın cansız bedenine ulaştı.

TARIM İLACI İÇTİ

Geyve’nin Yörükler Mahallesi’nde yaşayan İbrahim Yüce’nin 1 yıl önce tarım ilacı içerek intihar ettiği öğrenildi. Yüce’nin tarım ilacı içtiğini öğrenen komşuları sağlık ekiplerine haber vererek hastaneye kaldırılmasını ve tedavi edilerek hayata tutunmasını sağlamışlar.

OĞLU DA CANINA KIYMIŞ

İbrahim Yüce’nin hayatı 8 yıl önce canına kıyan oğlunun ölümüyle değişmiş. Yüce’nin Burhan isimli oğlu intihar ettikten sonra psikolojisinin bozulduğunu aktaran komşuları “İbrahim Yüce oğlunun ölümünden sonra hayata küstü. Kendi yaşamından vazgeçti. Nehre düştü mü atladı mı bilinmez ama oğluna kavuştu”

NE OLMUŞTU?

Geyve Yörükler Mahallesi’nde yaşayan kendisinden bir süredir haber alınamayan İbrahim Yüce’nin yakınları polis başvurdu. Yüce’nin Sakarya Nehri kenarında görüldüğü iddiası üzerine Kocaeli’den dalgıç polisler bölgeye çağrılırken polis ve vatandaşların nehir kenarı boyunca yaptığı aramada ise bir sonuca varılamadı. Ekipler daha öncede ortadan kaybolup sonradan ortaya çıkan İbrahim Yüce’nin aramayı sonlandırılmıştı.

YAŞLI ADAMIN CANSIZ BEDENİ BULUNDU

3 gündür kendisinden haber alınamayan 70 yaşındaki İbrahim Yüce’yi arama çalışmaları bugün yeniden başlatıldı. Sakarya Nehri’nde yoğunlaşan aramalar neticesinde 70 yaşındaki adamın cansız bedenine ulaşıldı.

Yorumlar (0)