banner2

banner1

banner22

Villa bahçesinde ölü bulundu

Geyve'de yaşayan Arif Yılmaz, güvenliğini sağladığı bir villanın bahçesinde hayatını kaybetmiş olarak bulundu.

Geyve 01.02.2021, 12:14 Editör: Ebru Bulut
Villa bahçesinde ölü bulundu
banner48

SAKARYASPOR SEVDALISIYDI

Geyve ilçesi Örencik Mahallesinin sevilen isimlerinde olan ve uzun süre İstanbul’da yaşayan 2 çocuk babası Arif Yılmaz emekli olunca Örencik’e yerleşti. Sakaryaspor ve Fenerbahçe sevdalısı olan ve emekli olduktan sonra son olarak Yüksek Hızlı Tren(YHT) inşaatlarında güvenlik görevlisi olarak çalışan 2 çocuk babası Arif Yılmaz, mahallede bulunan bir villanın kısa süreli güvenliğini sağlıyordu.

VİLLA BAHÇESİNDE ÖLÜ BULUNDU

Edinilen bilgilere göre Örencik Mahallesi'nde dün gece saatlerinde meydana gelen olayda Yılmaz'dan haber alamayan arkadaşları villaya gittiklerinde acı manzarayla karşılaştı. Evin bahçesinde hareketsiz halde bulunan Yılmaz'ın öldüğü belirlendi. 2 çocuk babası adamın yakınları acı haberi alınca yıkıldı.

TOPRAĞA VERİLECEK

Yılmaz'ın cansız bedeni kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp'a gönderildi. Cenaze, otopsi sonrası Geyve'de toprağa verilecek.

Yorumlar (1)
Geyveli 4 hafta önce
Abim benim mekanın cennet olsun inşAllah
Ölümü kalp krizi nedeni ile gerçekleşmiştir. Ailesi akşam 19.00 dan beri arayıp ulaşamadığı için araçlarına binip çalıştığı villaya gidiyorlar ve villa bahçesinde ölü bulunuyor. Bulunduğu saat 23.00- 00.00 civarları