banner2

banner1

banner22

Tedavi altına alındı

Geyve'de ayva bahçesinde sulama yapan çiftçiye ayı saldırdı.. Saldırı sonucu sağ kolu kırılan ve parçalanan 35 yaşındaki Y. Kocabaş tedavi altına alındı.

Geyve 27.07.2018, 22:58
Tedavi altına alındı
banner48

AYI SALDIRDI

Olay dün sabah Geyve- Taraklı yolu üzeri Fıçıcılar akaryakıt istasyonu mevkiinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre sabah 05.30 sıralarında Fıçıcılar Akaryakıt İstasyonu’nun arka tarafında bulunan ayva bahçesini sulayan Y. Kocabaş’a ayı saldırdı.

MÜŞAHADE ALTINA ALINDI

Y. Kocabaş ayı tarafından uğradığı saldırı sonucunda yüzünde pençe darbeleri ile birlikte sağ kolu parçalanarak yaralandı. Saldırı sonrasında ağır yaralanan Y. Kocabaş yakınını arayarak yardım istemesi üzerine olay yerine çağırıla 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından Geyve Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Y. Kocabaş, Geyve Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahale ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Saldırı sonucu sağ kolu kırılan ve parçalanan Y. Kocabaş'ın tedavisinin sürdüğü ve müşahede altında tutulduğu belirtildi.

DİKKATLİ OLUNMALI

Yakınının verdiği bilgiye göre Y. Kocabaş'ın ayı saldırısından yere yatarak kurtulduğu açıklandı. Bölgede daha önce Eşme köyünden bir çiftçiye saldırarak yaraladığı iddia edilen boz ayının, saldırı sonrası Akseki köyü yönüne doğru kaçtığı ve dikkatli olunması gerektiği ifade edildi.

Yorumlar (0)