banner2

banner1

banner22

Sıralama sonuçları açıklandı

Geyve Belediyesi tarafından 21 Aralık ile 25 Aralık tarihleri arasında zabıta memuru alımı için yapılan aday başvurularının sıralama sonuçları açıklandı. Yapılan açıklamada, listede ismi olan adayların sınav tarihleri 18 Ocak olarak belirtildi.

Geyve 04.01.2021, 14:37 Editör: Gizem Demirsoy
Sıralama sonuçları açıklandı
banner48

Geyve Belediyesi, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile zabıta memuru alımı sıralama sonuçlarını açıkladı. Öte yandan yayınlanan listede yer alan adayların sınav tarihi 18 Ocak olarak açıklanırken sınavın bitmemesi halinde sonraki günlerde devam edileceği belirtildi.

SÖZLÜ VE UYGULAMALI SINAVA HAK KAZANAN ADAYLAR

Çevre Mühendisliği alanında yapılan başvuruları kabul olan Yunus Emre Kestane, Dilan Filiz, Fatma Güzel, Alihan Bak ve Ufuk Melih Sağlam sözlü ve uygulamalı sınav için hak kazandı.

Gıda Mühendisliği alanından ise Merve Hafızoğlu, Mustafa Can, Aslıhan Kırmacı, Murat Durgut ve Büşra Nur Giray’ın başvuruları onaylandı.

Diğer lisans mezunu olarak başvuran, sözlü ve uygulamalı sınava giriş hakkı kazanan adaylar ise şu şekilde açıklandı; Funda Doğru, Oğuzhan Bulut, Hamza Kemer, Abdulsamet Muhcu, Sümeyye Kuku, Hamza Berk Çavdar, Buse Alıcı, Münevver Maide Ekici, Barış Kalkan, Keziban Kübra Tağtekin, Okan Türeyyen, Enes Ersoy, Beraat Demirel, Emin Akyüz, Burak Kıray, Osman Demir, Egehan Kozak, Canan Öz, Hilal Nur Avcı, Mahsum Başkan, Emre İçköprü, Mustafa Sabri Alkan, Merve Taçyıldız, İbrahim Kaan Denkgelen, Serdar Karaca, Zeynep Alptekin, Aykut Özen, Şeydanur Kurttekin, Sevban Atiz, Fatih Ünal.

“ADAY BAŞVURULARI KABUL EDİLDİ”

Geyve Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, “Başkanlığımız bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre açıktan atama yoluyla zabıta memuru alımı için yayımlanan ilana istinaden 21 Aralık ile 25 Aralık tarihleri arasında adayların başvuruları kabul edilmiştir” ifadeleri kullanıldı.

SÖZLÜ VE UYGULAMALI SINAV 18 OCAK’TA

Sözlü ve uygulamalı sınav tarihinin de yer aldığı duyuruda “Yapılan KPSS puanı sıralamasına göre sınava katılmaya hak kazana adayların isim listesi, sınav tarihi ve saatini gösterir liste aşağıda yayınlanmış olup, ayrıca bu adaylara sınava giriş belgeleri başvuru sırasında beyan etmiş oldukları iletişim adresine posta yoluyla gönderilecektir. Adaylar tarafından beyan edilen hatalı adres bildirimi sebebiyle postada oluşabilecek gecikmeler veya postanın ulaşmamasından Geyve Belediyesi sorumlu tutulamayacaktır. Yayınlanan listede adı soyadı yer almayan adaylar sınava katılma hakkı elde edememiştir.  Bu adaylara herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Dünya ve Ülkemiz genelinde Koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında sözlü ve uygulamalı sınav 18 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek, sınavların bitirilememesi halinde ertesi günlerde devam edilebilecektir” açıklamalarına yer verildi.

ADAYLARIN DİKKATİNE!

Ayrıca Geyve Belediyesi tarafından 18 Ocak tarihinde yapılacak olan sözlü ve uygulamalı sınav için ise adaylara uyarılarda bulunuldu.

“1. Sınav giriş belgesinin tarafınıza ulaşması neticesinde şahsınıza ait bilgileri kontrol ediniz.

2. Sınava giriş belgesi yalnız bu sınava giriş için kullanılır, başka bir amaç için kullanılamaz.

3. Sınav günü belgenizi yanınızda bulundurmayı kesinlikle unutmayınız.

4. Sınava girerken bu sınava ait Sınav Giriş Belgesi ve üzerinde T.C. Kimlik numarası yazılı olan Nüfus Cüzdanınızı/Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartınızı da yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

5. Adaylar Uygulamalı sınava girmelerine engel bir durumlarının olmadığına dair Sağlık Raporu alacaklar ve sınav girişinde ibraz edeceklerdir. (Aile Hekiminden alınabilir)

6. Sınava girmeye hak kazanan aday belirtilen gün ve saatte sınavın yapılacağı sınav merkezinde hazır bulunmalıdır. Aksi durumda aday sınava katılmamış sayılacaktır.

7. Önce Uygulamalı Sınav yapılacak olup; Uygulamalı Sınav için yanınızda gerekli spor kıyafet ve spor ayakkabı bulundurmayı unutmayınız.

8. Sözlü ve Uygulamalı Sınava belirlenen gün içerisinde bitirilemez ise ertesi gün devam edilecektir.”

Yorumlar (0)