banner2

banner1

banner22

Savaşçı Geyve'de okulları gezdi

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, ilçe ziyaretleri kapsamında Geyve’de bir takım temaslarda bulundu, okulları ziyaret etti ve devam eden eğitim yatırımlarını inceledi.

Geyve 06.10.2021, 11:39 Editör: Nisa Çoban
Savaşçı Geyve'de okulları gezdi
banner48

Geyve programı kapsamında ilk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret eden Müdür Savaşçı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan'dan Geyve'nin eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Müdür Savaşçı, geçtiğimiz yıl yeni binasına taşınan müdürlük personelini birimlerinde ziyaret etti.

GEYVE K.A İ.H.L.

İl Milli Eğitim Müdürü Savaşçı, daha sonra Geyve Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nu ziyaret etti. Ziyarette öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya gelen Müdür Savaşçı, kitap hediye ettiği öğrencilerden okumaya zaman ayırmalarını isterken, eğitim-öğretim faaliyetlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi noktasında büyük fedakârlık gösteren öğretmenlere başarılı çalışmaları nedeniyle teşekkür etti.

GEYVE ANAOKULU

Savaşçı ve beraberindeki heyet daha sonra Geyve Anaokulu’na ziyarette bulundu. Minik öğrencilerin dersine misafir olan Müdür Savaşçı, çocuklara kitap hediye etti. Müdür Savaşçı, Geyve İlçesi ziyaretinde güçlendirme çalışmaları devam eden Elvanbey Anadolu Lisesi'nde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yorumlar (0)