banner2

banner1

banner22

Ödül aldı

Geyve Yarı açık cezaevinde mahkumiyet süresini geçirirken aynı zamanda Geyve MYO Emlak ve Emlak Yönetimi Programı öğrencisi de olan İhsan Öz 3,74 not ortalamasıyla bölüm birincisi olurken aynı zamanda Geyve MYO birincisi de oldu.

Geyve 17.07.2018, 13:37
Ödül aldı
banner48

Sakarya Üniversitesi Geyve Meslek Yüksek Okulu 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni 4 Temmuz 2018 Çarşamba günü SAÜ Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleştirildi.

Tören programları sonunda dereceye giren öğrencilere plaketleri ve ödülleri takdim edilmiş bu kapsamda Emlak ve Emlak Yönetimi Programı öğrencisi İhsan ÖZ 3,74 not ortalamasıyla bölüm birincisi olmanın yanı sıra Geyve MYO birincisi de olarak Yüksekokul Müdürü Yrd.Doç.Dr. AKYEL ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sinan Serdar ÖZKAN’dan plaket ve teşekkür belgesi almıştı.

 

Ödül Üstüne Ödül

Geyve Açık cezaevi personeli ile tüm arkadaşlarını gururlandıran Geyve MYO ve Emlak ve Emlak Yönetimi Programı birincisi İhsan Öz’e bir ödülde kendi kurumunda verildi. Geyve Açık Ceza İnfaz Kurumunda düzenlenen ödül töreninde de Öz’e Kurum 2. Müdürü Ali Bünyamin Sakallıoğlu ve Kurum Öğretmeni Rayet Haymana tarafından çeşitli hediyeler verildi.

 

Öğrencilere Örnek Olduk

Törende duygu ve düşüncelerini ifade eden İhsan Öz; Cezaevi ortamında eğitim ve iyileştirme hizmetleri, özellikle örgün yükseköğrenim çalışmaları bizim için çok büyük bir nimet. Kurumumuzda üniversite öğrencileri için yapılan çalışmalar, bilgisayar sınıfın öğrencilere tahsis edilmesi ile hem ders çalışacak alanların oluşturulması hem de ödevlerimizde bilgisayar kullanabilme imkânı verilmesi eğitimimize olumlu katkılar sağlamaktadır. Geyve Açık Ceza İnfaz Kurumu, bünyesindeki 54 örgün yükseköğrenim öğrencisi ile yakalamış olduğu müthiş sayısal oranı başarı oranı ile de taçlandırmış durumdadır. Bu başarı da katkı sahibi olduğum için çok mutluyum. Sadece bireysel çabalar ile başarının elde edilmesi mümkün değildir. Ailem kadar desteğini gördüğüm kurum idarecilerine ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Bu başarının diğer öğrenciler için de örnek olacağını düşünüyorum.

 

Başarı Ödüllendirildi.

Kurum Öğretmeni Rayet Haymana: “Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonundaki törende göğsümüzü kabartan hükümlü öğrenci İhsan Öz, sadece eğitimdeki başarısı ile değil tutum ve davranışları ile de diğer hükümlülere örnek olmaktadır. Unutulmamalıdır ki her eğitimci gibi bizler de başarıdan beslenen bir yapıya sahibiz. Bugün çalışma azmimiz, enerjimiz bir kat daha artmıştır. Mutluluğumuzda emeği geçen başta kurum müdürümüz Temel Göğüş olmak üzere tüm idarecilerimize ve personelimize teşekkür ederim. ” dedi.

Başarıyı ödüllendirmenin de önemine değinen Haymana; öğrencimizin bu başarısını akademik çalışmalarla ve yüksek lisanla taçlandırmasını ümit ettiğini, kurum olarak her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti.

Ödül töreni katılanlara pasta ikram edilmesi ile sona erdi.

Yorumlar (0)